Лаптоп, Acer Helios Neo 18 AI, PHN18-72-996M, Intel Core Ultra 9 275HX (up to 5.4GHz, 36MB), 18" WQXGA (2560x1600) IPS 250Hz Mini LED, GeForce RTX 5070Ti 12GB, 32GB DDR5 (2x16GB), 1024GB PCIe NVMe  SSD, FHD IR camera, No OS
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
СерияHelios Neo
СофтуерLinux
Процесор, серияIntel Core Ultra 9
ПроцесорIntel Core Ultra 9 275HX 2.70 GHz, 36 MB cache
Памет, GB32GB 6400MHz (2x16GB)
Памет, слотовеUp to 64GB
Памет, типDDR5
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB1000GB M.2 PCIe Gen4
Дисплей, inch18.0" (45.72 cm), 300 nits
Сензорен дисплей-
IPS матрицаMini LED
Дисплей, резолюция2400x1600
Честота на опресняване, Hz250Hz
Дисплей, типAnti-Glare
Видео карта, типЕxternal
Видео карта, моделNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Видео карта, GB12GB GDDR7
Оптично устройство-
Звукtwo built-in stereo speakers, three built-in microphones
МрежаKiller Gigabit Ethernet E3100G
Безжична мрежаIntel Wi-Fi 6E (802.11 ax)
BluetoothBluetooth 5.3
4G/LTE-
M.2 слот-
USB порт1 USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 USB 3.2 Type- A Gen 2 (1 with Power-Off USB Charging)
HDMI портHDMI
Display порт-
Ethernet (RJ-45) портRJ-45
Сериен (RS-232) порт-
Разширителен порт2 USB 3.2 Type-C Thunderbolt 4
Аудио портове3.5 mm speaker/headphone/lineout
VGA конектор-
Докинг конектор-
Четец за картиMicro SD card reader
Четец на пръстов отпечатък-
Web камера, MPFHD IR Webcam
Клавиатура, типIlluminated Keyboard
КирилизацияБДС кирилизация на клавиатурата
СигурностKensington Lock
Windows OS-
Батерия, cellLi-Ion battery (4 cells / 90 Wh), 330W AC Adapter
Размери (Ш, Д, В), cm40.5 x 30.8 x 2.8 cm
ЦвятBlack
Покритие на корпусаPlastic
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
СерияHelios Neo
Дисплей, inch18.0
Дисплей, резолюция2400x1600
Дисплей, типAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Памет, GB32
Твърд диск, GB1000
Памет, типDDR5
Твърд диск, типSSD
Видео карта, типЕxternal
Оптично устройствоНе
4G/LTEНе
BluetoothДа
СофтуерLinux
M.2 слотНе
USB порт3
HDMI портДа
Display портНе
Сериен (RS-232) портНе
VGA конекторНе
Докинг конекторНе
Четец за картиДа
Четец на пръстов отпечатъкНе
Web камера, MPДа
Windows OSНе
Батерия, cell4
IPS матрицаНе
Видео карта, GB12
ЦвятBlack
Честота на опресняване, Hz250
Покритие на корпусаPlastic
ПодкатегорияPredator
Ethernet (RJ-45) портДа
Приложениеза забавление и игри
Тегло3.30кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)18
Резолюция на дисплея2560x1600 (WQXGA)
Оперативна памет (GB)32
Капацитет за съхранение (GB)1024
Тип на съхранениетоNVMe SSD
Операционна системаБез ОС
Честота на опресняване (Hz)250
Тип на дисплеяMini-LED
Сензорен екранНе
Тегло (kg)3.3 кг
Живот на батерията (h)6 часа
ЦвятЧерен
ПредназначениеГеймърски
Wi-Fi стандартWi-Fi 6E
Подсветена клавиатураДа
Тегло3.30кг
Геймърски лаптоп Acer Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72-996M
Ключови Предимства
  • Поглъщащ 18-инчов Mini LED дисплей — Насладете се на спиращи дъха визуални ефекти на 18-инчов WQXGA (2560x1600) Mini LED IPS дисплей с изключително бърза честота на опресняване от 250Hz, предлагащ живи цветове и дълбоки контрасти.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
ПроцесорIntel Core Ultra 9 275HX (до 5.4GHz, 36MB кеш)
Дисплей18" WQXGA (2560x1600) Mini LED IPS, 250Hz
Видео картаNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7
RAM памет32GB DDR5 (2x16GB)
Дисково пространство1024GB PCIe NVMe SSD
Операционна системаБез ОС
УебкамераFHD камера
Wi-Fi стандартWi-Fi 6E (802.11ax)
BluetoothBluetooth 5.3
EthernetKiller Gigabit Ethernet E3100G
Портове2x Thunderbolt 4, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI 2.1, четец за microSD карти, 3.5мм комбиниран аудио жак