- SUNNE
- Ново

Цена
€60 57 / 118 46 лв
с ДДС
В Наличност
Тази стойка за телевизори от Sunne е подходяща за телевизори с размери от 37 инча до 86 инча (94.0 до 218.4.0 см).
Тя ви гарантира, че телевизорът ви е монтиран сигурно, стабилно и безопасно.Тази стойка ви позволява да накланяте телевизора на -20°/+10° и да го въртите на -90°/+90°.Освен това тя разполага с -3°/+3° ротация.По този начин имате възможността да се насладите на любимите си филми, сериали и спортни състезания по най-удобния за вас начин.Стойката издържа на максимално натоварване до 50 кг и е съвместима с максимален VESA размер от 600х400 мм.Стойката е направена от стомана и ви гарантира, че ще я използвате в продължение на години.Тази стойка разполага със система за подреждане на кабелите, която ви помага да запазите пространството около телевизора си подредено и спретнато.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Телевизори |
| Минимален размер на екрана, inch | 37" (94.0 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch | 86" (218.4 cm) |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | -20° ~ 10° |
| Въртене | -90° ~ 90° |
| Ротация | -3° ~ 3° |
| Max VESA размер, mm | 600x400 |
| Максимално натоварване, кг | 50 kg |
| Регулируема дължина | - |
| Материал | Steel |
| Цвят | Black |
| Други | Cable management system, Build-in screen level adjustment, Product Dimensions: 500x660x420mm |
| Приложение | за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Телевизори |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | Да |
| Въртене | Да |
| Ротация | Да |
| Max VESA размер, mm | 600x400 |
| Максимално натоварване, кг | 50 |
| Регулируема дължина | Не |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Стойки за телевизори |
| Приложение | за дома |
| Минимален размер на екрана, inch | 37 |
| Максимален размер на екрана, inch | 86 |
| Тегло | 6.18кг |
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





