- TEFAL

Цена
€35 74 / 69 90 лв
с ДДС
В Наличност
Насладете се на топли и вкусни напитки всеки ден с електрическа кана Tefal Elemеntal.
С модерен и елегантен дизайн, с капацитет 1,7 литра е идеален за ценни моменти със семейството и приятелите, докато мощността от 2400 W приготвя топли напитки много бързо.Прозорецът за наблюдение улеснява наблюдението на нивото на водата, а подаването на вода може да се извърши през канализацията, без да е необходимо да се отваря капакът.Благодарение на свалящия се филтър против варовик, свежестта на водата се поддържа, а поддръжката на уреда е по-лесна.Други характеристики на продукта са: асистирано отваряне на капака за лесно почистване, бутон Старт/Стоп с индикаторна светлина за повече комфорт, въртяща се на 360° основа, която осигурява стабилност на продукта.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 2400 W |
| Вместимост, l | 1.7 l |
| Филтър | Limescale Filter |
| Автоматично изключване | yes |
| Цвят | White |
| Други | Window for monitoring the water level; Automatic lid opening; Automatic start / stop button with indicator light; Without cable, rotating on 360 ° base. |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 2400 |
| Цвят | White |
| Мощност, W | 2400 |
| Вместимост, l | 1.7 |
| Вместимост, l | 1.7 |
| Филтър | Да |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Филтър | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Цвят | White |
| Приложение | за дома |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 1.47кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (L) | 1.5 L |
| Материал | Пластмаса |
| Тип | Кана за вода |
| С капак | Да |
| Включен филтър | Не |
| Подходящ за съдомиялна | Не |
| Цвят | Бял |
| Височина (cm) | 24.5 |
| Тегло | 1.47кг |
Електрическа кана Tefal KO200130 Element White – 1.5L
Сварете вода за минути с каната Tefal KO200130 Element White. Капацитетът от 1.5L е идеален за семейна употреба, а скритият нагревателен елемент осигурява бързо кипене и лесно почистване.
Ключови Предимства
- Бързо кипене – 1.5L капацитет с мощност 2200W за бързи резултати.
- Лесно почистване – Скрит нагревател и широк отвор улесняват отстраняването на котлен камък.
- Безопасност – Автоматично изключване и защита от прегряване за спокойствие.
- Прозрачен водомер – Прозорец с маркировка за точно дозиране.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1.5 L |
| Материал | Пластмаса |
| Тип | Кана за вода |
| С капак | Да |
| Включен филтър | Не |
| Подходящ за съдомиялна | Не |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Електрическа кана Tefal KO200130 Element White
- База за захранване
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






