- ASUS
- Ново

Цена
€2320 00 / 4537 53 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Серия | Zenbook |
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 9 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 465 2.00GHz, 34 MB cache |
| Памет, GB | 32GB on board |
| Памет, слотове | - |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей | Touch screen |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Built-in speaker, Smart Amp Technology, Built-in array microphone |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 83WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, No adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.3 x 24.3 x 1.3 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Приложение | за забавление и игри |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Серия | ZenBook |
| Дисплей, inch | 16 |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 465 2.00GHz, 34 MB cache |
| Сензорен дисплей | Да |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 9 |
| Памет, GB | 32 |
| Твърд диск, GB | 2000 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Оптично устройство | Не |
| 4G/LTE | Не |
| Bluetooth | Да |
| Софтуер | Windows 11 |
| M.2 слот | Да |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | Да |
| Display порт | Не |
| Сериен (RS-232) порт | Не |
| VGA конектор | Не |
| Докинг конектор | Не |
| Четец за карти | Да |
| Четец на пръстов отпечатък | Не |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | Да |
| Батерия, cell | 4 |
| IPS матрица | Не |
| Цвят | Grey |
| Честота на опресняване, Hz | 120 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Подкатегория | UX series |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Приложение | за забавление и игри |
| Тегло | 1.50кг |
Лаптоп ASUS Zenbook S 16 UM5606GA: Върховният AI-захранван OLED Ултрабук
Разгърнете несравнима производителност и спиращи дъха визуални ефекти с ASUS Zenbook S 16 UM5606GA. Този ултратънък, задвижван от изкуствен интелект лаптоп е създаден за професионалисти и творци, които изискват авангардна производителност, зашеметяващо качество на дисплея и изключителна преносимост без компромиси.
Ключови Предимства
- Революционна AI Производителност — Изпитайте следващо поколение скорост и ефективност за взискателни задачи и работни процеси, ускорени от AI, благодарение на процесора AMD Ryzen AI 9 465 с посветен 50 TOPS NPU.
- Поглъщащи Визуални Ефекти — Потопете се в живи, реалистични цветове и невероятни детайли на 16-инчовия 3K ASUS Lumina OLED тъчскрийн, включващ плавна 120Hz честота на опресняване и до 1100 нита пикова HDR яркост.
- Ултра-преносим Дизайн — Изработен от издръжлив Ceraluminum™ и тежащ само 1.5 кг, този Zenbook S 16 предефинира мобилността, позволявайки ви да работите и творите навсякъде с лекота.
- Изключително Аудио Изживяване — Потопете се в богат, чист звук с настроената от Harman Kardon система от шест високоговорителя и поддръжка на Dolby Atmos, осигуряващи несравнимо слухово изживяване за забавление и разговори.
- Целодневна Продуктивност — Останете заредени през най-натоварените си дни с дълготрайна 83Wh батерия, допълнена от пълен набор от модерни I/O портове за безпроблемна свързаност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 465 (10 ядра, до 5.0GHz, 34MB кеш, 50 TOPS NPU) |
| Графика | AMD Radeon 880M Graphics |
| Дисплей | 16" OLED WQXGA+ (2880x1800) 16:10, 120Hz, Гланцов, 500 нита (HDR пик 1100 нита), Тъчскрийн |
| Памет | 32GB LPDDR5X (на дънната платка) |
| Съхранение | 2TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Безжична свързаност | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Портове | 2x USB4 Type-C, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x четец за SD карти, 1x 3.5mm комбиниран аудио жак |
| Клавиатура | Осветена Chiclet клавиатура |
| Аудио | Harman Kardon, Dolby Atmos, 6-канална аудио система |
| Камера | 1080p IR камера с Windows Hello |
| Батерия | 83Wh |
| Цвят | Antrim Gray |
| Размери (Ш x Д x В) | 35.6 x 24.5 x 1.18 ~ 1.29 cm |
| Тегло | 1.5 kg |
Какво има в кутията
- Лаптоп ASUS Zenbook S 16 UM5606GA
- Захранващ адаптер
- Калъф
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











