- SANDISK
- Ново

Цена
€99 00 / 193 63 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Новите Extreme карти използват Sandisk QuickFlow технология за оптимизиране на запис и позволяват скорости на четене до 180MB/s
Rescue PRO Deluxe лиценз за една година
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Новите Extreme карти използват Sandisk QuickFlow технология за оптимизиране на запис и позволяват скорости на четене до 180MB/s
Rescue PRO Deluxe лиценз за една година
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | SDXC |
| Клас | Class 10 |
| Клас | U3 |
| Капацитет (GB) | 128 |
| Трансфер на данни - четене (MB/s) | 180 MB/s |
| Трансфер на данни - запис (MB/s) | 90 MB/s |
| Тегло | 0.00кг |
Карта памет SanDisk Extreme SDXC UHS-I, 256GB – Скорост до 180MB/s
Уловете всеки момент със зашеметяващи детайли с карта памет SanDisk Extreme SDXC UHS-I 256GB. Проектирана за DSLR и безогледални фотоапарати, тази карта осигурява изключителна производителност с мълниеносни скорости на четене до 180MB/s и впечатляващи скорости на запис до 130MB/s, гарантирайки, че никога няма да пропуснете кадър.
Ключови Предимства
- Изключителна Скорост — Достигнете скорости на четене до 180MB/s и скорости на запис до 130MB/s, идеални за бърза серийна фотография и светкавичен трансфер на файлове.
- Безпроблемно 4K UHD Видео — С рейтинги UHS Speed Class 3 (U3) и Video Speed Class 30 (V30), тази карта е готова за непрекъснат запис на 4K UHD видео.
- Изключителна Издръжливост — Създадена да издържа на сурови условия, тя е устойчива на температура, вода, удари и рентгенови лъчи, защитавайки вашите ценни спомени, където и да отидете.
- Щедър Капацитет — Огромен капацитет от 256GB осигурява достатъчно място за хиляди снимки с висока разделителна способност и часове 4K UHD видео.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет за съхранение | 256GB |
| Форм фактор | SDXC |
| Интерфейс | UHS-I |
| Клас на скорост | Class 10 |
| UHS клас на скорост | U3 |
| Видео клас на скорост | V30 |
| Макс. скорост на четене | До 180 MB/s |
| Макс. скорост на запис | До 130 MB/s |
| Работна температура | -25°C до 85°C |
| Издръжливост | Водоустойчива, Температурно устойчива, Удароустойчива, Рентгеноустойчива |
Какво има в кутията
- Карта памет SanDisk Extreme SDXC 256GB
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





