- Ajazz

Цена
€62 64 / 122 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ179-APEX-BK
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаWirelessОптичнаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw GripFinger Tip GripPalm Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): Royuan
СЕНЗОР: PAW3950 APEX-AJ (Ajazz Customized Sensor)
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 42000 dpi
LIFT OFF DISTANCE (LoT): 1 mm
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: Huano Green Shell White Dot Transparent Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 6Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 118.1 x 63.1 x 37.7 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 58 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Customizable Display & High Polling Reate400mAh Battery with Low-Power ConsumptionMagnetic Charging Base100 Million Clicks Micro Switch
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412983382
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ179-APEX-BK
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаWirelessОптичнаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw GripFinger Tip GripPalm Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): Royuan
СЕНЗОР: PAW3950 APEX-AJ (Ajazz Customized Sensor)
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 42000 dpi
LIFT OFF DISTANCE (LoT): 1 mm
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: Huano Green Shell White Dot Transparent Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 6Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 118.1 x 63.1 x 37.7 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 58 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Customizable Display & High Polling Reate400mAh Battery with Low-Power ConsumptionMagnetic Charging Base100 Million Clicks Micro Switch
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412983382
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ179-APEX-BK
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаWirelessОптичнаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw GripFinger Tip GripPalm Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): Royuan
СЕНЗОР: PAW3950 APEX-AJ (Ajazz Customized Sensor)
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 42000 dpi
LIFT OFF DISTANCE (LoT): 1 mm
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: Huano Green Shell White Dot Transparent Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 6Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 118.1 x 63.1 x 37.7 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 58 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Customizable Display & High Polling Reate400mAh Battery with Low-Power ConsumptionMagnetic Charging Base100 Million Clicks Micro Switch
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412983382
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ179-APEX-BK
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаWirelessОптичнаЗа лява и дясна ръка
СТИЛ НА ЗАХВАТ: Claw GripFinger Tip GripPalm Grip
МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU): Royuan
СЕНЗОР: PAW3950 APEX-AJ (Ajazz Customized Sensor)
УСКОРЕНИЕ: 50 G
СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ: 750 IPS
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 42000 dpi
LIFT OFF DISTANCE (LoT): 1 mm
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
СУИЧОВЕ: Huano Green Shell White Dot Transparent Switch
БРОЙ БУТОНИ: 6
ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ: 6Да
БАТЕРИЯ, ТИП: Lithuim-ion rechargable
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 118.1 x 63.1 x 37.7 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 58 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Customizable Display & High Polling Reate400mAh Battery with Low-Power ConsumptionMagnetic Charging Base100 Million Clicks Micro Switch
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412983382
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth |
| ТИП | Wireless |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| ТИП | Оптична |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Royuan |
| СЕНЗОР | PAW3950 APEX-AJ (Ajazz Customized Sensor) |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 58 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Charging Base |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 100 Million Clicks Micro Switch |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 400mAh Battery with Low-Power Consumption |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Customizable Display & High Polling Reate |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| СУИЧОВЕ | Huano Green Shell White Dot Transparent Switch |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| Тегло | 0.36кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична |
| Тип сензор | Оптичен |
| Polling Rate (Hz) | 8000 |
| RGB подсветка | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.36кг |
Ajazz AJ179 APEX — безжична геймърска мишка с 8K Polling и магнитна докинг станция, черна
Ajazz AJ179 APEX е създадена за играчи, които не правят компромис със скоростта. С истински 8000Hz polling rate по безжична връзка и магнитна докинг станция за зареждане между мачовете, AJ179 APEX заличава разликата между кабелна и безжична производителност.
Ключови Предимства
- 8K безжичен Polling Rate — 8000Hz честота на обновяване по 2.4GHz осигурява осем пъти по-често подаване на данни за курсора в сравнение със стандартните безжични мишки.
- Магнитна докинг станция за зареждане — Докинг станцията се захваща магнитно за мишката и я държи заредена между геймърските сесии без нужда от кабели.
- Лек ергономичен корпус — Симетричната ултралека конструкция намалява умората при дълги сесии и улеснява бързите движения.
- Високопрецизен оптичен сензор — Сензор от висок клас с високо DPI за пикселна точност във всички жанрове игри.
- Безжична връзка 2.4GHz с ниска латентност — Специализиран геймърски приемник за стабилна връзка без забавяне, сравнима с кабелните мишки.
- Програмируеми бутони — Конфигурирайте бутоните, DPI нивата и макросите чрез софтуера, за да настроите мишката според стила си на игра.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | Ajazz AJ179 APEX |
| Тип | Безжична геймърска мишка |
| Връзка | 2.4GHz безжична |
| Polling Rate | До 8000Hz |
| Сензор | Оптичен |
| Ориентация | За дясна ръка / симетрична |
| Зареждане | Магнитна докинг станция |
| Програмируеми бутони | Да |
| Цвят | Черен |
| Артикулен номер | AJ179-APEX-BK |
| EAN | 6976412983382 |
Какво има в кутията
- Безжична геймърска мишка Ajazz AJ179 APEX
- Магнитна докинг станция / 8K приемник
- USB кабел за зареждане и данни
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















