- ADATA
- Ново

Цена
€23 63 / 46 22 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.xpg.com/us/xpg/896
Connector
3-Pin
Bearing
Rifle Bearing
Dimensions
120 x 120 x 25mm
Rotation speed [RPM]
1,200 RPM
Maximum air flow [CFM]
45.3 CFM±10%
Acoustical noise [dB (A)]
21 dBA(avg.)
Max. pressure [mm H2O]
0.68mm H2O ±10%
MTBF [Hours]
At 40? 60,000 Hours
Voltage
Fan Rated Voltage: DC 12V
Fan Starting Voltage: DC 5V
Fan Operating Voltage: DC 5V - 12.6V
Input [Watt]
Fan Rated Current: 0.16A (Max)
Fan Power Dissipation: 1.92W
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.xpg.com/us/xpg/896 |
| Bearing | Rifle Bearing |
| Dimensions | 120 x 120 x 25mm |
| Rotation speed [RPM] | 1,200 RPM |
| Maximum air flow [CFM] | 45.3 CFM±10% |
| Acoustical noise [dB (A)] | 21 dBA(avg.) |
| Max. pressure [mm H2O] | 0.68mm H2O ±10% |
| MTBF [Hours] | At 40? 60,000 Hours |
| Input [Watt] | Fan Rated Current: 0.16A (Max) |
| Input [Watt] | Fan Power Dissipation: 1.92W |
| Voltage | Fan Rated Voltage: DC 12V |
| Voltage | Fan Starting Voltage: DC 5V |
| Voltage | Fan Operating Voltage: DC 5V - 12.6V |
| Connector | 3-pin |
| Тегло | 0.00кг |
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






