- ADATA
- Ново

Цена
€25 07 / 49 03 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.xpg.com/en/xpg/pc-component-vento-120-argb-pwm
Connector
4-Pin PWM
Bearing
Rifle Bearing
Other
Cable Length: 580mm ± 10% total, Including a 450mm extension cable, Daisy-Chain Capable
Dimensions
120 x 120 x 25mm
Rotation speed [RPM]
300 ~ 1,850 RPM ± 10%
Maximum air flow [CFM]
50 CFM
Acoustical noise [dB (A)]
24 dB(A)
Max. pressure [mm H2O]
1.5mm H2O ±10%
MTBF [Hours]
160,000 Hours / 40°C
Voltage
Fan Rated Voltage: DC 12V
Fan Starting Voltage: DC 5V
Fan Operating Voltage: DC 5V~12.6V
Input [Watt]
Fan Rated Current: 0.20A (Max)
Fan Power Dissipation: 2.4W
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.xpg.com/en/xpg/pc-component-vento-120-argb-pwm |
| Bearing | Rifle Bearing |
| Other | Cable Length: 580mm ± 10% total, Including a 450mm extension cable, Daisy-Chain Capable |
| Dimensions | 120 x 120 x 25mm |
| Rotation speed [RPM] | 300 ~ 1,850 RPM ± 10% |
| Maximum air flow [CFM] | 50 CFM |
| Acoustical noise [dB (A)] | 24 dB(A) |
| Max. pressure [mm H2O] | 1.5mm H2O ±10% |
| MTBF [Hours] | 160,000 Hours / 40°C |
| Input [Watt] | Fan Power Dissipation: 2.4W |
| Input [Watt] | Fan Rated Current: 0.20A (Max) |
| Voltage | Fan Rated Voltage: DC 12V |
| Voltage | Fan Starting Voltage: DC 5V |
| Voltage | Fan Operating Voltage: DC 5V~12.6V |
| Connector | 4-pin PWM |
| Тегло | 0.00кг |
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











