- HISENSE
- Ново

Цена
€1635 62 / 3198 99 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Всеки кадър оживява на екрана с изключителен контраст и яркост.
Прецизният контрол на подсветката гарантира, че няма да пропуснете нито един детайл - независимо дали сцената е тъмна или светла.Hi-View AI Engine PRO е експерт в разпознаването на картината.Засича и анализира данни като цвят на кожата, дълбочина, графика на всеки кадър с екстремна точност, като така гарантира живи и реалистични картини.Отключете гейминг мощта на Hisense TV със 165Hz Game Mode Ultra и бъдете винаги начело на играта.Бъдете готови за следващо поколение геймплей и екстремно гладка гейминг картина.Има повече за чуване от очакваното.По-дълбоко и отчетливо аудио с 2.1.2 Multi-Channel Surround.Без излишно оборудвне и нечувани детайли на звука.Анти-рефлекторната технология на Hisense е направена да минимизира отраженията и отблясъците.Насладете се на ясни и живи картини при всякакво осветление.Открийте спиращия дъха QLED Colour! Pantone-валидирани реалистични нюанси, богати сенки, по-дълбока и жива картина.Независимо дали е ясен слънчев ден или студена зимна вечер, AI Chroma Light Sensor автоматично разпознава и настройва яркостта и цветовата температура за картина, която отразява момента.Винаги правилната атмосфера, винаги най-добрата гледка.Отключете потенциала на всеки HDR формат, включително Dolby Vision IQ, HDR 10+Adaptive, HDR 10, HLG, за перфектни детайли, обогатени цветове и дълбок контраст.Hisense телевизорите използват AI технологии за засичане и подобрение на контраста.SDR съдържанието може да бъде подобрено до качество като HDR с перфектни детайли, обогатени цветове и дълбок контраст.4K AI подобрителя на Hisense отключва превъзходна яснота на картината.Това smart решение дава нов образ не само на любимите класики, но и на най-новите филми и дори стрийминг съдържание с впечатляващо 4K качество.Всеки пиксел е подобрен до пълния си потенциал.AI Sports Mode идва на помощ, когато има размазана картина при предаване на спорт.Този режим създава спортни сцени като от стадиона, при които всеки детайл от играта е кристално ясен.Също така подобрява звуковите ефекти и дори гласовете на тълпата и коментатора.Използвайте светлината в помещението, за да заредите дистанционното управление със слънчево зареждане - устройство, което може да се зарежда от естествената светлина и през USB-C кабел.Този иновативен дизайн дава отличен резултат на устойчивост като намалява количеството отпадъци, а също работи изключително икономично.Сливането на Dolby Vision HDR картина и Dolby Atmos звук трансформира телевизора в център за развлечения.Тези технологии за звук и картина, взети от киното, сега работят заедно в домашна обстановка, за да осигурят впечатляващ реализъм, който чувате, виждате и усещате както никога досега.Dolby Vision е HDR технология, вдъхновена от киното, която съживява вашия телевизор с драматична картина - поразяващи яркост, цвят, контраст и детайли.Dolby Atmos ви поставя в средата на действието с по-обгръщащ звук, който изпълва стаята и дори минава над вас, за да ви въвлече изцяло в динамиката.Живите картина и звук, правят домашното забавление наистина впечатляващо, с пълна лекота и удобство.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 85" (215.9 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | ULED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Динамичен контраст | 2000:1 |
| Честота, Hz | 165Hz |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x15 W + 20 W + 2x5 W, Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, CI+ Slot, Composite (AV) in, 2 RF In, Audio (L/R) in, Headphone out |
| Енергиен клас | C |
| Консумация, kWh/1000h | 85 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 189.2 x 45.5 x 115.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 600 x 400 mm |
| Приложение | за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 85 |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Да |
| Честота, Hz | 165 |
| Мрежа | Да |
| Bluetooth | Да |
| Безжична мрежа | Да |
| Консумация, kWh/1000h | 85 |
| Енергиен клас | C |
| Подкатегория | Телевизори 85" |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 57.30кг |
Телевизор Hisense 85" U7Q Pro 4K ULED Smart TV
Потопете се в кинематографично изживяване с Hisense 85U7Q Pro, оборудван с огромен 85-инчов ULED дисплей с технология Quantum Dot и пълно локално затъмняване. Със 165Hz честота на опресняване, Dolby Vision IQ и Dolby Atmos, този телевизор предлага зашеметяващо качество на картината и обгръщащ звук за игри и филми.
Ключови Предимства
- Quantum Dot ULED — Широка цветова гама и висока яркост за живи и реалистични образи.
- 165Hz честота на опресняване — Изключително плавно движение, идеално за динамични игри и спорт.
- Dolby Vision IQ и Dolby Atmos — Интелигентна картина и обгръщащ звук за истинско кино у дома.
- Smart TV с VIDAA — Лесен достъп до стрийминг приложения и гласов контрол.
- Множество връзки — 4x HDMI, 2x USB, Wi-Fi 5GHz, Bluetooth и троен тунер DVB-T2/C/S2.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 85 инча |
| Технология на дисплея | ULED (Quantum Dot) |
| Резолюция | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Честота на опресняване | 165Hz |
| HDR поддръжка | Dolby Vision IQ, HDR10+, HLG |
| Smart TV платформа | VIDAA |
| Аудио | Dolby Atmos |
| HDMI портове | 4 |
| USB портове | 2 |
| Wi-Fi | Да (5GHz, Wi-Fi Direct) |
| Bluetooth | Да |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| CI+ слот | Да |
Какво има в кутията
- Телевизор Hisense 85U7Q Pro
- Дистанционно със слънчево захранване
- Захранващ кабел
- Ръководство за потребителя
- Стойка за маса
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










