- JBL
- Ново

Цена
€47 00 / 91 92 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Високоговорител, тип | Portable Speaker |
| Брой високоговорители | 1 |
| Размер на високоговрителя, mm | 45 mm Transducer |
| Режими на звука | Rich Bass |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz – 19 kHz |
| Изх. мощност, W | 4.8 W RMS |
| Захранване, тип | Li-ion polymer 3.85 Wh |
| Живот на батерията, часове | Music play time: up to 8 hours (dependent on volume level and audio content); Battery charge time: 3 hours (5 V 1 A) |
| Водоустойчивост | IP68 waterproof and dustproof |
| Размери, mm | 101 x 77.4 x 43 mm |
| Тегло, g | 230 g |
| Цвят | Pink |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой високоговорители | 1 |
| Контрол на звука | Да |
| Микрофон | Не |
| Интерфейс | USB type C |
| Цвят | Pink |
| Bluetooth | Да |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | Да |
| Подкатегория | Speakers |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Размер на високоговрителя, mm | 4 |
| Тегло | 0.32кг |
JBL GO 5 РОЗОВ – Водоустойчив и удароустойчив преносим високоговорител
Вземете музиката си навсякъде с JBL GO 5 РОЗОВ. Този компактен и лек високоговорител доставя мощен JBL Pro Sound, сега с нов водоустойчив и удароустойчив дизайн. Идеален за партита край басейна, туризъм или просто релакс у дома, предлага безпроблемно Bluetooth поточно предаване и дълъг живот на батерията.
Ключови Предимства
- Водоустойчив и удароустойчив — Сертификация IP67 означава, че може да издържи потапяне в 1 м вода за 30 минути и падане от 1.5 м.
- Bluetooth поточно предаване — Предавайте музика безжично от всяко Bluetooth устройство на разстояние до 10 м.
- Дълъг живот на батерията — До 5 часа възпроизвеждане с едно зареждане (животът на батерията може да варира в зависимост от употребата).
- Вграден микрофон — Позволява лесно провеждане на разговори със свободни ръце с ясен звук.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип високоговорител | Моно |
| Bluetooth версия | 5.1 |
| Водоустойчивост | IP67 |
| Тип батерия | Li-ion презареждаема |
| Порт за зареждане | USB-C |
| Цвят | Розов |
Какво има в кутията
- JBL GO 5 високоговорител
- USB-C заряден кабел
- Бързо ръководство
- Листовка за безопасност
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











