- ZyXEL
- Ново

Безплатна Доставка


GS2220 има богат набор от функции на Layer 2, които могат да оптимизират трафика за разнообразни VoIP, видеоконференции и IPTV приложения. Усъвършенстваните функции за контрол на трафика на серията GS2220 като L2 мултикаст, IGMP snooping, Multicast VLAN регистрация (MVR) осигуряват на хотели, фирми и образователни институции по-голяма гъвкавост и по-ефективно управление на трафика за съвременните конвергентни приложения.
GS2220 има богат набор от функции на Layer 2, които могат да оптимизират трафика за разнообразни VoIP, видеоконференции и IPTV приложения. Усъвършенстваните функции за контрол на трафика на серията GS2220 като L2 мултикаст, IGMP snooping, Multicast VLAN регистрация (MVR) осигуряват на хотели, фирми и образователни институции по-голяма гъвкавост и по-ефективно управление на трафика за съвременните конвергентни приложения.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Портове. | 44х 100/1000 Mbps; 2х Gigabit SFP; 4х Dual-personality Gigabit (SFP/RJ-45) |
| Стандарти. | IEEE 802.1q |
| Стандарти. | IEEE 802.3z |
| Стандарти. | IEEE 802.1p |
| Стандарти. | IEEE 802.3az |
| Стандарти. | IEEE 802.3u |
| Стандарти. | IEEE 802.1s |
| Стандарти. | IEEE 802.1w |
| Стандарти. | IEEE 802.3x |
| Стандарти. | IEEE 802.3 |
| Стандарти. | IEEE 802.3ad |
| MAC адреси | 16k |
| Размери | 440 x 200 x 44.5 |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Консумация (W) | Макс. 36,9W |
| Други | Таблица с MAC адреси: 16K |
| Тегло | 4.01кг |
ZyXEL GS-2220-50 48-портов управляем суич Gigabit
Този мощен Layer 2+ управляем суич предлага 44 Gigabit порта плюс 4 комбо порта (RJ45/SFP) и 2 отделни SFP слота, осигурявайки гъвкава свързаност за разрастващи се бизнес мрежи. С разширени функции за управление и солиден капацитет на превключване, той гарантира надеждна производителност и мащабируемост.
Ключови Предимства
- Висока плътност на портовете — 48 Gigabit порта, включително 4 комбо интерфейса за медни или оптични връзки.
- Layer 2+ управление — Разширени VLAN, QoS и функции за сигурност за оптимален мрежов контрол.
- Гъвкави uplink връзки — 6 SFP слота (4 комбо + 2 отделни) за дълги оптични връзки.
- Енергийно ефективен — IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet намалява консумацията на енергия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой портове | 48 |
| Скорост на портовете | Gigabit |
| Комбо портове (RJ45/SFP) | 4 |
| Отделни SFP портове | 2 |
| Капацитет на превключване | 104 Gbps |
| Тип суич | Управляем |
| Слой | Layer 2+ |
| VLAN поддръжка | Да |
| Форм фактор | За монтаж в рак |
| PoE поддръжка | Не |
| Без вентилатор | Не |
Какво има в кутията
- ZyXEL GS-2220-50 суич
- Захранващ кабел
- Комплект за монтаж в рак
- Кратко ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








