- ROWENTA
- Ново

Цена
€194 00 / 379 43 лв
с ДДС
В Наличност


Когато ефективността на мощното почистване в дълбочина се съчетава с екологичен дизайн.
Green Force Cyclonic Effitech е революционна прахосмукачка с контейнер, която предлага най-доброто от двата свята: изключителна производителност и оптимална енергийна ефективност.Усъвършенстваният двигател Effitech ви позволява да постигнете същата производителност като контейнерната прахосмукачка Rowenta с максимална мощност от 900 W и 40% икономия на енергия.Насладете се на безшумно почистване, контейнер за прах с вместимост 2,5 л и много повече - заедно с екологичен дизайн, изработен от 67% рециклирана пластмаса.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип | Standard |
| Почистване, тип | Dry |
| Мощност, W | 900 W |
| Всмукателна мощност, AW | - |
| Торбичка | Bag (Hygiene+) |
| Филтър | Hepa Filter |
| Капацитет на торбичката/контейнер, l | 2.5 l |
| Ниво на шума, dB | 68 dB |
| Телескопична тръба | yes |
| Регулиране на мощността | Handle |
| Дължина на кабела, m | 6.2 m |
| Основна четка | Classic Easy Brush handle |
| Допълнителни четки | Parquet nozzle; 2 in 1 nozzle for tight spaces; Upholstery nozzle |
| Колела с меко покритие | - |
| Време за работа | - |
| Степени на работа | - |
| Време за зареждане | - |
| Батерия, тип | - |
| Клас на енергийна ефективност | - |
| Клас на емисии прах | - |
| Клас на почистване на твърди подови повърхности | - |
| Клас на почистване на килими | - |
| Годишна консумация, kWh | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.0 x 56.0 x 38.0 |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 7.32 kg |
| Други | Suitable for people with allergies |
| Приложение | за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Standard |
| Почистване, тип | Dry |
| Торбичка | Bag |
| Капацитет на торбичката/контейнер, l | 2.5 |
| Телескопична тръба | Да |
| Регулиране на мощността | Handle |
| Цвят | Black |
| Колела с меко покритие | Не |
| Приложение | за дома |
| Клас на енергийна ефективност | N/A |
| Клас на емисии прах | N/A |
| Клас на почистване на твърди подови повърхности | N/A |
| Клас на почистване на килими | N/A |
| Тегло, kg | 7.32 |
| Мощност, W | 900 |
| Подкатегория | Прахосмукачки |
| Ниво на шума, dB | 68 |
| Дължина на кабела, m | 6.2 |
| Тегло | 10.19кг |
Rowenta Green Force Cyclonic Effitech RO7C32EA – Мощна прахосмукачка без торба
Открийте мощно почистване с прахосмукачката Rowenta Green Force Cyclonic Effitech. Със своите 500W мощност и циклонична технология, тя осигурява силно засмукване за отстраняване на прах и мръсотия от килими, твърди подове и тапицерия. Дизайнът без торба и лесно изпразващият се контейнер правят поддръжката проста и хигиенична.
Ключови Предимства
- Циклонична технология – Поддържа висока смукателна мощност дори когато контейнерът се пълни, осигурявайки постоянна производителност.
- Универсални накрайници – Включва цепнатинен накрайник, накрайник за диван и четка за паркет за почистване на всеки ъгъл от дома ви.
- Удобство без торба – Няма нужда да купувате торби за смяна; просто изпразнете прозрачния контейнер, когато е пълен.
- Компактна и лека – Лесна за носене и съхранение, идеална за бързо ежедневно почистване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Без торба |
| Мощност | 500 W |
| Захранване | Кабелна |
Какво има в кутията
- Прахосмукачка Rowenta Green Force Cyclonic Effitech
- Цепнатинен накрайник
- Накрайник за диван
- Четка за паркет
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











