- DELL
- Ново

Цена
€635 00 / 1241 95 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на екрана | LCD |
| EPREL | 2513620 |
| Дължина на диагонала на екрана | 34.1" |
| Големина на използваната част от екрана | 34.1" |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на резбата | Pixel Pitch |
| Големина на точката | 0.2325 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Максимална резолюция | 3440x1440 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 100 Hz |
| Яркост | 350 cd/m^2 |
| Контраст | 1 500 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 5 ms |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Обработка на екрана | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Изображение - съотношение на размерите | 21:9 |
| DisplayPort | 1 |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Вградени устройства | USB Hub, Микрофон, Web Cam |
| Ергономични функции | Наклон, Регулиране на височината, Завъртане, Slant |
| Включени аксесоари | Stand Riser, Stand Base, Quick Guide |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot |
| Energy Label | F |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | Energy Star, VESA FDMI, TCO, RoHS |
| Макс. околна температура в изключен режим | 60 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 80 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 90 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 5 % |
| Макс. работна надморска височина | 5000 m |
| Номинално тегло | 7.18 кг |
| Тегло | 9.96 кг |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране | 160 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране | 30 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране | 100 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране | 48 Hz |
| Консумирана енергия при работа | 27 W |
| Консумирана енергия в режим на готовност | 0.3 W |
| Формат на говорителите | Вграден |
| Изходна мощност на канал | 5 W |
| Изходна мощност | 10 W |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Радиус на кривата | 3800R |
| Плътност на пикселите | 109 ppi |
| USB 3.2 | 2 (USB 3.2 (type C)); 1 (USB 3.2 (type B)); 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Многоканален преглед | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Максимална консумирана енергия | 220 W |
| Честотен диапазон | 150Hz-20kHz |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Тегло | 7.28кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 34 |
| Резолюция | 3440x1440 (UWQHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 100 |
| Време за реакция (ms) | 8ms/5ms |
| Съотношение на страните | 21:9 |
| Извит | Да |
| HDR поддръжка | Не |
| Adaptive Sync | Без |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Свързаност | USB-C |
| Свързаност | Ethernet |
| Свързаност | USB |
| Вградени високоговорители | Да |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Да |
| Тегло | 7.28кг |
DELL P3426WEB Извит 34" WQHD монитор – Краен център за продуктивност
Изживейте неподобрена многозадачност с DELL P3426WEB, 34-инчов извит IPS монитор с резолюция 3440x1440 WQHD и честота на опресняване 100Hz. Проектиран за професионалисти, той интегрира пълен USB-C хъб с 90W захранване, вградени високоговорители, камера и микрофон, което го прави перфектния команден център за вашето работно място.
Ключови Предимства
- Потапящ извит дисплей — Извивка от 3800R и съотношение 21:9 обгръщат зрителното ви поле за по-ангажиращо изживяване.
- Всичко в една връзка — USB-C с 90W зареждане, плюс USB-B, 3x USB-A, RJ-45 Ethernet, DP и HDMI портове намаляват кабелния безпорядък.
- Вградени инструменти за сътрудничество — Интегрирани високоговорители, камера и микрофон позволяват безпроблемни видеоконференции без външни периферни устройства.
- Ергономична гъвкавост — Накланяне, завъртане, въртене и регулиране на височината за комфортно гледане през целия ден.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран | 34" |
| Резолюция | 3440x1440 (WQHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 8ms/5ms |
| Съотношение на страните | 21:9 |
| Извит | Да (3800R) |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Контраст | 1500:1 |
| Ъгли на видимост | 178°/178° |
| Свързаност | DP, HDMI, 2x USB-C (90W+15W), USB-B, 3x USB-A, RJ-45 |
| Вградени високоговорители | Да |
| Вградена камера и микрофон | Да |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Да |
Какво има в кутията
- Монитор DELL P3426WEB
- Стойка
- Захранващ кабел
- DP кабел
- USB-C кабел
- Бързо ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








