Интерактивен дисплей, LG CreateBoard 55TR3DQ-B, 55" VA 4K UHD 3,840x2,160, MT 50 Points, Andorid 14,  Wireless ScreenShare, 400 nit, CR 5000:1, RT 6.5ms, Landscape, HDMI, DP, USB-C, USB3.0, Wi-Fi, Bluetooth 5.3, Speaker (20W x 2), RS232C, RJ45, RGB, Audio In/Out, PIP / PBP, B
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Размер на дисплея, инч55" (139.70 cm)
Резолюция3840x2160
Тип на матрицатаVA
Тъч, точки на докосванеUp to 50 Touch points, Anti-Glare
Време за реакция, ms6.5ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Яркост, cd/m2400cd/m2
КонтрастContrast Ratio 5000:1, Dynamic CR 5000:1
Безжична свързаностWiFi, Bluetooth
ИзходиHDMI Out, Audio Out, Touch USB (3), RJ45 (LAN)
OPS слотOPS Slot
Вградени говорители20Wx2
Камера-
Микрофон-
Операционна системаOS Ver. (webOS) Android14(EDLA)
VESA размер, mm400 x 200 mm
Размери (Ш, Д, В), mm1269.1 x 783.4 x 99.7
Тегло, kg26.65 kg
ДругиSystem: GPU Mali G52MP8, RAM 64GB, Storage 64GB; Bezel Width: T/R/L/B:25.6/15/15/43.5mm
Приложениеза образованието
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на дисплея, инч55
Резолюция3
Време за реакция, ms6.5
Приложениеза образованието
Яркост, cd/m2400
Вградени говорителиДа
Безжична свързаностДа
OPS слотДа
КамераНе
МикрофонНе
Честота на опресняване, Hz60
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
СъвместимостИнтерактивни плоски панели
ВръзкаBluetooth
ВръзкаWi-Fi
Гласово управлениеНе
Захранване100-240V AC
ТъчпадНе
Сензор за движениеНе
Вграден микрофонНе
QWERTY клавиатураНе
Подсветка на бутонитеНе
Тегло0.00кг
Интерактивен дисплей LG CreateBoard 55TR3DQ-B, 55" 4K UHD
Ключови Предимства
  • Зашеметяваща 4K UHD яснота — резолюция 3840x2160 на 55" VA панел осигурява кристално чисти и детайлни визуализации с контрастно съотношение 5000:1 за дълбоки черни и живи цветове.
  • Богато аудио — двойните 20W говорители доставят ясен звук, който изпълва стаята за презентации и мултимедия.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на дисплея55"
Тип панелVA
Резолюция3840 x 2160 (4K UHD)
Тъч точки50
Операционна системаAndroid 14
Яркост400 нита
Контрастно съотношение5000:1
Време за реакция6.5 мс
ОриентацияПейзажна
Говорители20W x 2