- LENOVO
- Ново

Цена
€1691 00 / 3307 31 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Lenovo LOQ 15IPH11 83SL - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 355 / up to 4.7 GHz - no OS - GeForce RTX 5050 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.3" IPS 1920 x 1200 @ 165 Hz - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6, Bluetooth - luna grey - kbd: Bulgarian - with 3 Years Lenovo Courier/Carry-in Support
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
The Lenovo LOQ 15IPH11 notebook is crafted for an exceptional computing experience, featuring a vibrant 15.3-inch LED display with a WUXGA resolution of 1920 x 1200. With its 165 Hz V-Sync rate, the display delivers fluid visuals, ideal for both gaming and productivity. The device is enhanced by NVIDIA G-SYNC compatibility and FreeSync Technology, ensuring smooth performance without screen tearing. A 100% sRGB color gamut and X-Rite factory color calibration offer vivid colors, while low blue light technology promotes eye comfort during extended use.
Equipped with a powerful Intel Core Ultra 7 processor and NVIDIA GeForce RTX graphics, this notebook is designed for multitasking and gaming performance. The inclusion of DDR5 RAM and NVMe SSD technology ensures fast data access and swift application response. Enhanced audio features, including dual-array microphones and stereo speakers with Nahimic audio, provide an immersive sound experience. Connectivity options abound, with multiple USB ports, HDMI support for 8K, and advanced wireless protocols, making it versatile for various needs.
Equipped with a powerful Intel Core Ultra 7 processor and NVIDIA GeForce RTX graphics, this notebook is designed for multitasking and gaming performance. The inclusion of DDR5 RAM and NVMe SSD technology ensures fast data access and swift application response. Enhanced audio features, including dual-array microphones and stereo speakers with Nahimic audio, provide an immersive sound experience. Connectivity options abound, with multiple USB ports, HDMI support for 8K, and advanced wireless protocols, making it versatile for various needs.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Notebook |
| Operating System | No operating system |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 3) 355 |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | 12 MB |
| Features | Integrated memory controller |
| Features | Dual stream (2x2) |
| Features | LA1 chip |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad, 1-Zone RGB backlight |
| Features | Anti-glare, NVIDIA G-SYNC compatible, FreeSync Technology, Low Blue Light technology, 92% screen-to-body ratio, X-Rite factory colour calibration |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max RAM Supported | 32 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Type | 15.3" - IPS |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Resolution | 5 Megapixel |
| V-Sync Rate at Max Res. | 165 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 5050 / Intel Graphics - up to 440 TOPS |
| Video Memory | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Gaming | Yes |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Fixed focus, e-camera shutter |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Pantone Validated |
| Audio Features | Output: Nahimic audio |
| Keyboard Backlight | Yes (RGB) |
| Keyboard Layout | Bulgarian |
| Numeric Keypad | Yes |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Capacity | 60 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 245 Watt |
| Colour | Luna grey |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | Painting (top), texture (bottom) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Localization | Language: English / region: Bulgaria |
| Dimensions (WxDxH) | 34.49 cm x 25.483 cm x 2.325 cm |
| Weight | 2.1 kg |
| Service & Support | Base warranty - 2 years - pick-up and return Limited warranty - battery - 1 year Extended warranty - 3 years - pick-up and return |
| Slots | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x2) (1 available) |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Courier/Carry-in Support |
| Marketing Description | The Lenovo LOQ 15IPH11 notebook is crafted for an exceptional computing experience, featuring a vibrant 15.3-inch LED display with a WUXGA resolution of 1920 x 1200. With its 165 Hz V-Sync rate, the display delivers fluid visuals, ideal for both gaming an |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 2 Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 (65-100W Power Delivery) HDMI (8K support) He |
| AI Level | AI PC |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 49 TOPS |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана (inch) | 15.3 |
| Резолюция на дисплея | 1920x1200 (WUXGA) |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Оперативна памет (GB) | 16 |
| Капацитет за съхранение (GB) | 512 |
| Тип на съхранението | NVMe SSD |
| Операционна система | Без ОС |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Честота на опресняване (Hz) | 165 |
| Тип на дисплея | IPS |
| Сензорен екран | Не |
| Тегло (kg) | 2.38 кг |
| Живот на батерията (h) | до 8 часа |
| Цвят | Luna Grey |
| Предназначение | Геймърски |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6 |
| Подсветена клавиатура | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
LENOVO LOQ 15.3" Геймърски лаптоп — Intel Core Ultra 7, RTX 5050, 165Hz WUXGA
Доминирайте във всяка игра с Lenovo LOQ, създаден за сериозна производителност. Най-новият процесор Intel Core Ultra 7 и графиката NVIDIA GeForce RTX 5050 осигуряват впечатляващи кадри в секунда и визуализации с изкуствен интелект.
Ключови Предимства
- Производителност от ново поколение — Intel Core Ultra 7 със специален AI двигател и RTX 5050 за плавен гейминг над 1080p и създаване на съдържание.
- Светкавично бърз дисплей — 15.3" WUXGA (1920x1200) антирефлексен панел с 165Hz честота на опресняване за плавна игра без разкъсване.
- Готов за всичко — 16GB DDR5 RAM и 512GB PCIe NVMe SSD осигуряват бързо зареждане и достатъчно място за многозадачна работа.
- Модерна свързаност — Wi-Fi 6 и пълен набор от портове ви държат свързани с всички периферни устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | Intel Core Ultra 7 355 |
| Графика | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Дисплей | 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS, антирефлексен, 165Hz |
| Памет | 16GB DDR5 |
| Съхранение | 512GB PCIe NVMe SSD |
| Операционна система | Без ОС |
| Цвят | Luna Grey |
| Клавиатура | Подсветена |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
Какво има в кутията
- Lenovo LOQ лаптоп
- Захранващ адаптер
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















