- LENOVO
- Ново

Цена
€1482 00 / 2898 54 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Lenovo LOQ Essential 15IRX11 83SC - Intel Core i5 - 13450HX - no OS - GeForce RTX 5060 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 144 Hz - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - luna grey - kbd: Bulgarian - with 3 Years Lenovo Courier/Carry-in Support
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
The Lenovo LOQ Essential 15IRX11 is designed for performance and entertainment. With a 15.6-inch Full HD display, users can enjoy vibrant visuals through its anti-glare IPS technology and a native resolution of 1920 x 1080. The refresh rate of 144 Hz ensures smooth gameplay, making it ideal for gamers and multimedia enthusiasts. This notebook features a dual array microphone for clear audio capture and high definition audio output through stereo speakers with Nahimic audio enhancement for an immersive sound experience.
Powered by an Intel Core i5 processor with 10 cores and integrated memory controller, the LOQ Essential notebook delivers strong performance with clock speeds reaching 4.6 GHz. It includes 16 GB of DDR5 RAM for efficient multitasking and utilizes an NVMe SSD for fast data access and storage. The laptop offers various connectivity options including USB 3.2 and HDMI ports, ensuring compatibility with peripherals. Whether for work or play, the Lenovo LOQ Essential 15IRX11 provides a reliable system that meets the demands of modern computing.
Powered by an Intel Core i5 processor with 10 cores and integrated memory controller, the LOQ Essential notebook delivers strong performance with clock speeds reaching 4.6 GHz. It includes 16 GB of DDR5 RAM for efficient multitasking and utilizes an NVMe SSD for fast data access and storage. The laptop offers various connectivity options including USB 3.2 and HDMI ports, ensuring compatibility with peripherals. Whether for work or play, the Lenovo LOQ Essential 15IRX11 provides a reliable system that meets the demands of modern computing.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Notebook |
| Operating System | No operating system |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 13450HX / 2.4 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Features | Integrated memory controller |
| Features | Dual stream (2x2) |
| Features | LA1 chip |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Features | Anti-glare, 88% screen-to-body ratio |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max RAM Supported | 16 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Rated Speed | 4800 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 15.6" - IPS |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 144 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel UHD Graphics - up to 572 TOPS |
| Video Memory | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Fixed focus, e-camera shutter |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26 |
| Audio Features | Output: Nahimic audio |
| Keyboard Backlight | Yes (white) |
| Keyboard Layout | Bulgarian |
| Numeric Keypad | Yes |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Capacity | 60 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 135 Watt |
| Colour | Luna grey |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | Painting |
| Included Accessories | Power adapter |
| Localization | Language: English / region: Bulgaria |
| Dimensions (WxDxH) | 36.126 cm x 25.56 cm x 2.29 cm |
| Weight | 2.3 kg |
| Service & Support | Base warranty - 2 years - pick-up and return Limited warranty - battery - 1 year Extended warranty - 3 years - pick-up and return |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 available) |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Courier/Carry-in Support |
| Marketing Description | The Lenovo LOQ Essential 15IRX11 is designed for performance and entertainment. With a 15.6-inch Full HD display, users can enjoy vibrant visuals through its anti-glare IPS technology and a native resolution of 1920 x 1080. The refresh rate of 144 Hz ensu |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 4 |
| Chipset | Intel HM770 |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 (65-100W Power Delivery) HDMI (8K support) Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана (inch) | 15.6 |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 (Full HD) |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Оперативна памет (GB) | 16 |
| Капацитет за съхранение (GB) | 512 |
| Тип на съхранението | NVMe SSD |
| Операционна система | Без ОС |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Честота на опресняване (Hz) | 144 |
| Тип на дисплея | IPS |
| Сензорен екран | Не |
| Тегло (kg) | 2.38 кг |
| Живот на батерията (h) | 6 ч |
| Цвят | Luna Grey |
| Предназначение | Геймърски |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6 |
| Подсветена клавиатура | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
LENOVO LOQ Essential 15.6" Геймърски лаптоп – Intel Core i5-13450HX, RTX 5060, 144Hz FHD
Доминирайте във всяка игра с Lenovo LOQ Essential, създаден за състезателни геймъри, които изискват висока кадрова честота и плавни визуализации. Захранван от 13-то поколение Intel Core i5-13450HX процесор и NVIDIA GeForce RTX 5060 графика, този 15.6-инчов FHD лаптоп осигурява производителността, от която се нуждаете, за да сте напред. С 144Hz честота на опресняване, 16GB бърза DDR5 памет и 512GB PCIe SSD ще изпитате светкавично бързо зареждане и плавен геймплей.
Ключови Предимства
- Завладяващ 144Hz дисплей — 15.6" Full HD IPS панел с 144Hz опресняване осигурява без разкъсване, ултра-плавни визуализации, давайки ви предимство в бързи заглавия.
- Графика от следващо поколение — NVIDIA GeForce RTX 5060 с 8GB GDDR7 VRAM носи ray tracing и DLSS 4 за зашеметяващ реализъм и високи кадри в секунда.
- Високоскоростна DDR5 памет — 16GB DDR5 RAM ви позволява да multitask-вате безпроблемно, да стартирате взискателни приложения и да поддържате игрите си без заекване.
- Бързо PCIe SSD съхранение — 512GB NVMe SSD осигурява достатъчно място за вашата библиотека с игри и гарантира почти мигновено зареждане на системата и игрите.
- Модерна свързаност — Wi-Fi 6 и пълен набор от портове, включително USB-C и HDMI, ви държат свързани с всички периферни устройства и мрежи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | Intel Core i5-13450HX (13-то поколение, до 4.6 GHz) |
| Графика | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 |
| Дисплей | 15.6" FHD (1920x1080) IPS, 144Hz, Анти-отблясък |
| Памет | 16GB DDR5 (с възможност за разширение) |
| Съхранение | 512GB PCIe NVMe SSD |
| Операционна система | Без ОС (FreeDOS) |
| Клавиатура | Подсветена, Английска (US) |
| Безжична връзка | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.2 |
| Портове | USB-C 3.2, USB-A 3.2, HDMI 2.1, RJ-45, Комбо жак за слушалки/микрофон |
| Батерия | До 6 часа (60Wh) |
| Тегло | Прибл. 2.38 кг |
| Цвят | Luna Grey |
Какво има в кутията
- Lenovo LOQ Essential Лаптоп
- AC Захранващ адаптер
- Ръководство за бърз старт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















