- ASUS
- Ново

Цена
€147 31 / 288 11 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/tuf-gaming/tuf-gaming-a620m-plus/
Model
TUF GAMING A620M-PLUS
Graphics
2 x DisplayPort**
1 x HDMI™ port***
* Graphics specifications may vary between CPU types. Please refer to AMD CPU specifications.
** Supports max. 8K@30Hz as specified in DisplayPort 1.4.
*** Supports 4K@60Hz as specified in HDMI 2.1.
CPU's supported
AMD Socket AM5 for AMD Ryzen™ 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors
Supports up to AMD 170W CPU
Chipset
AMD A620A Chipset
Expansion slots
AMD Ryzen™ 9000 & 7000 Series Desktop Processors
1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x16 mode)
AMD Ryzen™ 8000 Series Desktop Processors
1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x8/x4 mode)
AMD A620A Chipset
1 x PCIe 3.0 x1 slot
Storage
Total supports 2 x M.2 slots and 4 x SATA 6Gb/s ports
AMD Ryzen™ 9000 & 7000 Series Desktop Processors
M.2_1 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode)
M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode)
AMD Ryzen™ 8000 Series Desktop Processors
M.2_1 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode)
M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4/x2 mode)
AMD A620A Chipset
4 x SATA 6Gb/s ports
RAID
AMD RAIDXpert2 Technology
Ryzen™ 9000 Series Processors: RAID 0/1/5/10
Ryzen™ 8000 Series Processors: RAID 0/1
Ryzen™ 7000 Series Processors: RAID 0/1/10
Memory type
4 x DIMM slots, max. 192GB, DDR5 ECC and Non-ECC Un-buffered DIMM
Supports up to 7600+MT/s(OC) with Ryzen™ 9000 & 8000 & 7000 Series Processors
Dual channel memory architecture
Supports AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO™)
ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP)
Rear panel I/O
2 x USB 10Gbps ports (2 x Type-A)
4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A)
2 x DisplayPort
1 x HDMI™ port
1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port
3 x Audio jacks
1 x BIOS FlashBack™ button
1 x PS/2 keyboard/mouse combo port
USB
Rear USB (Total 6 ports)
2 x USB 10Gbps ports (2 x Type-A)
4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A)
Front USB (Total 7 ports)
1 x USB 5Gbps connector (supports USB Type-C®)
1 x USB 5Gbps header supports 2 additional USB 5Gbps ports
2 x USB 2.0 headers support 4 additional USB 2.0 ports
* USB Type-C® power delivery output: max. 5V/3A
Connectors
Fan and Cooling Related
1 x 4-pin CPU Fan header
2 x 4-pin Chassis Fan headers
Power Related
1 x 24-pin Main Power connector
1 x 8-pin +12V CPU Power connector
Storage Related
2 x M.2 slots (Key M)
4 x SATA 6Gb/s ports
USB
1 x USB 5Gbps connector (supports USB Type-C® )
1 x USB 5Gbps header supports 2 additional USB 5Gbps ports
2 x USB 2.0 headers support 4 additional USB 2.0 ports
Miscellaneous
3 x Addressable RGB Gen 2 headers
1 x Clear CMOS header
1 x COM Port header
1 x Front Panel Audio header (F_AUDIO)
1 x S/PDIF Out header
1 x 10-1 pin Front Panel System header
Audio
Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC*
- Supports: Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking
- Supports up to 24-Bit/192 kHz playback
Audio Features
- Audio Shielding
- Premium audio capacitors
- Dedicated audio PCB layers
* A chassis with an HD audio module in the front panel is required to support 7.1 Surround Sound audio output.
Lan
1 x Realtek 2.5Gb Ethernet
TUF LANGuard
BIOS
256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
Form factor
micro-ATX Form Factor
OS
Windows 11, Windows 10 64-bit
Dimensions
24.4 cm x 24.4 cm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/tuf-gaming/tuf-gaming-a620m-plus/ |
| Chipset | AMD A620A Chipset |
| OS | Windows 11, Windows 10 64-bit |
| CPU's supported | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen™ 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| CPU's supported | Supports up to AMD 170W CPU |
| Memory type | Dual channel memory architecture |
| Memory type | Supports AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO™) |
| Memory type | ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) |
| Memory type | 4 x DIMM slots, max. 192GB, DDR5 ECC and Non-ECC Un-buffered DIMM |
| Memory type | Supports up to 7600+MT/s(OC) with Ryzen™ 9000 & 8000 & 7000 Series Processors |
| Form Factor | Micro-ATX Form Factor |
| Audio | - Dedicated audio PCB layers |
| Audio | - Supports: Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking |
| Audio | Audio Features |
| Audio | - Audio Shielding |
| Audio | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC* |
| Audio | - Supports up to 24-Bit/192 kHz playback |
| Audio | - Premium audio capacitors |
| Audio | * A chassis with an HD audio module in the front panel is required to support 7.1 Surround Sound audio output. |
| Rear panel I/O | 3 x audio jacks |
| Rear panel I/O | 1 x HDMI™ port |
| Rear panel I/O | 1 x BIOS FlashBack™ button |
| Rear panel I/O | 1 x PS/2 Keyboard/Mouse combo port |
| Rear panel I/O | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port |
| Rear panel I/O | 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) |
| Rear panel I/O | 2 x DisplayPort |
| Rear panel I/O | 2 x USB 10Gbps ports (2 x Type-A) |
| LAN | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| LAN | TUF LANGuard |
| Model | TUF GAMING A620M-PLUS |
| Expansion Slots | 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x16 mode) |
| Expansion Slots | 1 x PCIe 3.0 x1 slot |
| Expansion Slots | AMD Ryzen™ 9000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Expansion Slots | AMD Ryzen™ 8000 Series Desktop Processors |
| Expansion Slots | 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x8/x4 mode) |
| Expansion Slots | AMD A620A Chipset |
| Dimensions | 24.4 cm x 24.4 cm |
| Graphics | * Graphics specifications may vary between CPU types. Please refer to AMD CPU specifications. |
| Graphics | *** Supports 4K@60Hz as specified in HDMI 2.1. |
| Graphics | 1 x HDMI™ port*** |
| Graphics | 2 x DisplayPort** |
| Graphics | ** Supports max. 8K@30Hz as specified in DisplayPort 1.4. |
| BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Storage | 4 x SATA 6Gb/s ports |
| Storage | Total supports 2 x M.2 slots and 4 x SATA 6Gb/s ports |
| Storage | AMD Ryzen™ 9000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Storage | M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) |
| Storage | AMD Ryzen™ 8000 Series Desktop Processors |
| Storage | M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 4.0 x4/x2 mode) |
| Storage | M.2_1 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) |
| Storage | AMD A620A Chipset |
| Connectors | 1 x S/PDIF Out header |
| Connectors | 1 x COM port header |
| Connectors | Fan and Cooling related |
| Connectors | 1 x 4-pin CPU Fan header |
| Connectors | 2 x 4-pin Chassis Fan headers |
| Connectors | Power related |
| Connectors | 1 x 24-pin Main Power connector |
| Connectors | Storage related |
| Connectors | 4 x SATA 6Gb/s ports |
| Connectors | USB |
| Connectors | Miscellaneous |
| Connectors | 1 x Clear CMOS header |
| Connectors | 2 x M.2 slots (Key M) |
| Connectors | 2 x USB 2.0 headers support 4 additional USB 2.0 ports |
| Connectors | 1 x USB 5Gbps connector (supports USB Type-C® ) |
| Connectors | 1 x USB 5Gbps header supports 2 additional USB 5Gbps ports |
| Connectors | 1 x Front Panel Audio header (F_AUDIO) |
| Connectors | 1 x 8-pin +12V CPU Power connector |
| Connectors | 1 x 10-1 pin Front Panel System header |
| Connectors | 3 x Addressable RGB Gen 2 headers |
| USB | Rear USB (Total 6 ports) |
| USB | Front USB (Total 7 ports) |
| USB | 2 x USB 2.0 headers support 4 additional USB 2.0 ports |
| USB | 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) |
| USB | * USB Type-C® power delivery output: max. 5V/3A |
| USB | 1 x USB 5Gbps connector (supports USB Type-C®) |
| USB | 1 x USB 5Gbps header supports 2 additional USB 5Gbps ports |
| USB | 2 x USB 10Gbps ports (2 x Type-A) |
| RAID | AMD RAIDXpert2 Technology |
| RAID | Ryzen™ 9000 Series Processors: RAID 0/1/5/10 |
| RAID | Ryzen™ 8000 Series Processors: RAID 0/1 |
| RAID | Ryzen™ 7000 Series Processors: RAID 0/1/10 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сокет | AMD AM5 |
| Форм фактор | microATX (mATX) |
| Чипсет | AMD A620 |
| Тип памет | DDR5 |
| Слотове за памет (count) | 2 |
| Максимална памет (GB) | 96 |
| M.2 слотове (count) | 1 |
| SATA портове (count) | 4 |
| PCIe x16 слотове (count) | 1 |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Скорост на LAN | 2.5 Gbps |
| USB-C портове (count) | 1 |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
ASUS TUF GAMING A620M-PLUS — Военен Клас Издръжливост за AMD AM5
Създайте непоклатима гейминг конфигурация с ASUS TUF GAMING A620M-PLUS. Проектирана с компоненти от серията TUF, тя осигурява безупречна стабилност и дългосрочна надеждност за вашия AMD Ryzen 7000 процесор. Насладете се на модерна свързаност и основни гейминг функции без излишни разходи.
Ключови Предимства
- TUF Защита — Кондензатори с военен клас, TUF дросели и SafeSlot Core+ гарантират издръжливост при екстремни условия.
- PCIe 4.0 Готовност — Поддържа най-новите графични карти и NVMe SSD за светкавична скорост.
- Цялостно Охлаждане — VRM радиатор, PCH радиатор и Fan Xpert 2+ поддържат температурите под контрол.
- 2.5 Gb Ethernet — Без забавяне в онлайн игрите с високоскоростна LAN връзка с ниска латентност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сокет | AMD AM5 |
| Чипсет | AMD A620 |
| Форм фактор | microATX |
| Тип памет | DDR5 |
| Слотове за памет | 2 |
| Максимална памет | 96 GB |
| M.2 слотове | 1 |
| SATA портове | 4 |
| PCIe x16 слотове | 1 |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Скорост на LAN | 2.5 Gbps |
| USB-C портове | 1 |
| RGB подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Дънна платка ASUS TUF GAMING A620M-PLUS
- 2 x SATA 6Gb/s кабела
- 1 x I/O щит
- 1 x M.2 гумени подложки
- 1 x TUF Gaming стикер
- 1 x поддържащ DVD
- 1 x ръководство на потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











