- FRACTAL DESIGN
- Ново

Цена
€18 79 / 36 75 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.fractal-design.com/products/fans/dynamic/dynamic-3-14/rgb-black/
Fan information
Screw hole pattern: 125 x 125 mm
LED type: ARGB Gen 2 (8 LEDs)
Number of blades: 7
Fan typical input current: 0.15 A±0.05 A
Fan typical input power: 1.8 W±0.6 W
Fan maximum input current: 0.23 A
Fan maximum input power: 2.76 W
Fan input voltage: 12 V
Minimum startup voltage: 7 V
LED rated voltage (RGB Version): 5 V
LED rated current (RGB Version): 0.15 A
LED Rated input power (RGB Version): 1.8 W
MTTF: > 90 000 h
Cable length: 500 mm + 60 mm daisy chain
Cable type (RGB Version): 4-pin PWM and 3-pin RGB connector
Cable type (non-RGB Version): 4-pin PWM connector
Bearing
Rifle
Color
RGB Black
Dimensions
Product box dimensions (LxWxH): 141 x 26 x 157 mm
Size [mm]
140 x 140 x 25 mm
Rotation speed [RPM]
350 (±150) - 1800 (±10%) RPM
Maximum air flow [CFM]
76.3 CFM
Acoustical noise [dB (A)]
30.8 dB(A)
Max. pressure [mm H2O]
2.61 mm H2O
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/products/fans/dynamic/dynamic-3-14/rgb-black/ |
| Bearing | Rifle |
| Dimensions | Product box dimensions (LxWxH): 141 x 26 x 157 mm |
| Size [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Rotation speed [RPM] | 350 (±150) - 1800 (±10%) RPM |
| Maximum air flow [CFM] | 76.3 CFM |
| Acoustical noise [dB (A)] | 30.8 dB(A) |
| Max. pressure [mm H2O] | 2.61 mm H2O |
| Fan information | Number of blades: 7 |
| Fan information | Fan input voltage: 12 V |
| Fan information | Minimum startup voltage: 7 V |
| Fan information | Cable length: 500 mm + 60 mm daisy chain |
| Fan information | Cable type (RGB Version): 4-pin PWM and 3-pin RGB connector |
| Fan information | Cable type (non-RGB Version): 4-pin PWM connector |
| Fan information | LED type: ARGB Gen 2 (8 LEDs) |
| Fan information | LED rated voltage (RGB Version): 5 V |
| Fan information | MTTF: > 90 000 h |
| Fan information | Screw hole pattern: 125 x 125 mm |
| Fan information | Fan typical input current: 0.15 A±0.05 A |
| Fan information | Fan typical input power: 1.8 W±0.6 W |
| Fan information | Fan maximum input current: 0.23 A |
| Fan information | Fan maximum input power: 2.76 W |
| Fan information | LED rated current (RGB Version): 0.15 A |
| Fan information | LED Rated input power (RGB Version): 1.8 W |
| Color | RGB Black |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Вентилатор Fractal Design Dynamic X3 RGB 140mm — Черен
Превърнете компютъра си в истинско визуално произведение, като същевременно го поддържате хладен и тих. Вентилаторът Fractal Design Dynamic X3 RGB 140mm предлага впечатляващо RGB осветление и отличен въздушен поток — идеалният ъпгрейд за всяка конфигурация.
Ключови Предимства
- Зашеметяващо RGB осветление — Адресируемите светодиоди създават плавни, наситени ефекти, които се синхронизират с дънната платка или контролер за персонализиран облик.
- Висок въздушен поток, нисък шум — Оптимизираният дизайн на перките и качественият лагер осигуряват мощен въздушен поток при минимален шум дори при натоварване.
- Издръжливост и надеждност — Премиум изработката гарантира дълготрайна работа, подкрепена от реномираното инженерство на Fractal Design.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер | 140 x 140 x 25 mm |
| Скорост на въртене | 500 – 1700 об/мин |
| Въздушен поток | До 87.5 CFM |
| Ниво на шум | До 32.2 dB(A) |
| Тип лагер | Long Life Sleeve (LLS) |
| Конектор | 4-пинов PWM |
| RGB конектор | 3-пинов 5V ARGB |
| MTBF | 100 000 часа |
Какво има в кутията
- Вентилатор Fractal Design Dynamic X3 RGB 140mm
- Монтажни винтове
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










