Livrare· Termeni și condiții· Reclamații· Contact·
  • Laptop, ASUS E1504FA-BQ5440 - 1
  • Laptop, ASUS E1504FA-BQ5440 - 2
  • Laptop, ASUS E1504FA-BQ5440 - 3
  • Laptop, ASUS E1504FA-BQ5440 - 4
  • Laptop, ASUS E1504FA-BQ5440 - 5
  • ASUS
Laptop, ASUS E1504FA-BQ5440
Preț
€448 00 / 876 21 BGN
cu TVA
* FURNIZOR EXTERN - (1 până la 3 zile)
* - Produsul se află în depozitul importatorului oficial al mărcii pentru Bulgaria. Timpul de livrare este de obicei de 1 până la 3 zile lucrătoare. Este posibil ca în momentul finalizării comenzii produsul să fie deja epuizat. În cazul epuizării stocului vă vom contacta
+1 an: + 59€
+2 ani: + 81€
  • : 90NB0ZR1-M07Z80
  • : Laptopuri
  • : 2 ani
EVALUARE
EVALUAREA DUMNEAVOASTRĂ
Recenzii
Vă informăm că, în ciuda eforturilor noastre, nu putem garanta că informațiile și imaginile publicate nu conțin inexactități sau erori, care nu pot constitui temei juridic pentru pretenții.
  • Descriere
  • Detalii
  • Recenzii
  • Descriere IA
Vendor_url
https://www.asus.com/
Model
E1504FA-BQ5440
CPU model
AMD Ryzen 5 40 Processor 2.8GHz (6MB Cache, up to 4.3GHz, 4 cores, 8 Threads)
Memory size
8GB
Memory type
LPDDR5 on board
Total System Memory: LPDDR5 8GB
Graphics
AMD Radeon Graphics
SSD
256GB
Disk specifications
M.2 NVMe PCIe SSD
Screen size
15.6"
Screen type
IPS, LED Backlit, 16:9 aspect ratio, Refresh rate 60Hz, Brightness 250nits, 45% NTSC color gamut, Anti-glare(AG) display, T V Rheinland-certified, Screen-to-body ratio 84%
Screen resolution
FHD (1920 x 1080)
Interface
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Wi-Fi
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 1x1
Bluetooth
5.3
Camera
720p HD camera
With privacy shutter
Audio
SonicMaster
Built-in speaker
Built-in array microphone
with Cortana voice-recognition support
Keyboard
Chiclet Keyboard
Precision touchpad
Expansion slots
1x M.2 2280 PCIe 3.0x2
OS
None
Security
McAfee
BIOS Booting User Password Protection
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Battery
42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
Material
LCD cover-material: Plastic
Top case-material: Plastic
Bottom case-material: Plastic
Color
Cool Silver
Features
System diagnosis
Battery health charging
Fan Profile
Splendid
Function key lock
WiFi SmartConnect
TaskFirst
Live update
AI Noise Canceling
Power adapter
Not included
TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 20V DC, 2.25A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Weight
1.63 kg
Dimensions
36.03 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm
Warranty
24 Months
Date transmise de importatorul oficial pentru Bulgaria.
AtributValoare
Vendor_urlhttps://www.asus.com/
MaterialLCD cover-material: Plastic
MaterialTop case-material: Plastic
MaterialBottom case-material: Plastic
Screen size15.6"
Screen ResolutionFHD (1920 x 1080)
Screen typeIPS, LED Backlit, 16:9 aspect ratio, Refresh rate 60Hz, Brightness 250nits, 45% NTSC color gamut, Anti-glare(AG) display, T V Rheinland-certified, Screen-to-body ratio 84%
Memory size8GB
OSnone
Wi-FiWi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 1x1
Bluetooth5.3
Weight1.63 kg
AudioSonicMaster
AudioBuilt-in speaker
AudioBuilt-in array microphone
Audiowith Cortana voice-recognition support
Warranty24 Months
Expansion Slots1x M.2 2280 PCIe 3.0x2
CPU ModelAMD Ryzen 5 40 Processor 2.8GHz (6MB Cache, up to 4.3GHz, 4 cores, 8 Threads)
GraphicsAMD Radeon Graphics
SSD256GB
Disk SpecificationsM.2 NVMe PCIe SSD
Camera720P HD camera
CameraWith privacy shutter
KeyboardChiclet Keyboard
KeyboardPrecision touchpad
Battery42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
Memory typeLPDDR5 on board
Memory typeTotal System Memory: LPDDR5 8GB
Dimensions36.03 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm
Interface1x 3.5mm Combo Audio Jack
Interface1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)
Interface1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps)
Interface1x HDMI 1.4
Interface1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps)
Interface1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
SecurityTrusted Platform Module (Firmware TPM)
SecurityMcAfee
SecurityBIOS Booting User Password Protection
Power AdapterTYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 20V DC, 2.25A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Power AdapterNot included
ModelE1504FA-BQ5440
ColorCool Silver
FeaturesSystem diagnosis
FeaturesBattery health charging
FeaturesFan Profile
FeaturesSplendid
FeaturesFunction key lock
FeaturesWiFi SmartConnect
FeaturesTaskFirst
FeaturesLive update
FeaturesAI Noise Canceling
Greutate1.63kg
Date extrase automat de pe internet. Acuratețea nu este garantată. Pentru informații detaliate, vă rugăm să ne contactați sau să vizitați pagina producătorului.
AtributValoare
Screen Size (inch)15.6
Display Resolution1920x1080 (Full HD)
ProcessorAMD Ryzen 5 5500U
RAM (GB)8
Storage Capacity (GB)512
Storage TypeSSD
Operating SystemWindows 11 Home
Graphics CardAMD Radeon Graphics
Refresh Rate (Hz)60
Display TypeIPS
TouchscreenNo
Weight (kg)1.7
Battery Life (h)Up to 10 hours
ColorSilver
Use CaseOffice / Business
Wi-Fi StandardWi-Fi 6
Backlit KeyboardYes
Greutate1.63kg
Atenție! Deoarece nu toți importatorii transmit corect datele despre produse, informațiile de mai jos au fost extrase cu ajutorul inteligenței artificiale din diverse surse de pe internet și nu sunt 100% corecte. Dacă aveți îndoieli, vă rugăm să ne contactați pentru a verifica exact caracteristicile dorite de dumneavoastră.

ASUS E1504FA-BQ5440 – Ежедневна производителност в лек дизайн

Бъдете продуктивни и се забавлявайте с ASUS E1504FA-BQ5440 – надежден 15.6-инчов лаптоп, създаден за ежедневни задачи. Ефективният процесор и бързият SSD диск осигуряват плавна работа, а здравият корпус е готов за живот в движение.

Ключови Предимства

  • Голям 15.6" дисплей — Комфортно гледане за работа, учене или стрийминг.
  • Бърз SSD диск — Бързо стартиране и мигновено зареждане на приложения.
  • Модерна свързаност — Останете свързани с Wi-Fi и основни портове.
  • Лек корпус — Лесен за пренасяне между дома, офиса или университета.

Технически Спецификации

СпецификацияСтойност
Размер на екрана15.6"
ПроцесорAMD Ryzen 5 5500U
Оперативна памет8 GB
Съхранение512 GB SSD
Операционна системаWindows 11 Home
Видео картаAMD Radeon Graphics

Какво има в кутията

  • Лаптоп ASUS E1504FA-BQ5440
  • Захранващ адаптер
  • Ръководство за потребителя
SKU: 90NB0ZR1-M07Z80 © 2026 Xtreme.bg
Huawei GT 7
990 Pro

Abonați-vă la newsletterul nostru

Abonați-vă la newsletterul nostru online și aflați primii despre promoții și produse noi.