Livrare· Termeni și condiții· Reclamații· Contact·
  • Laptop, ACER AL15-47P-R0F4 - 1
  • Laptop, ACER AL15-47P-R0F4 - 2
  • Laptop, ACER AL15-47P-R0F4 - 3
  • Laptop, ACER AL15-47P-R0F4 - 4
  • Laptop, ACER AL15-47P-R0F4 - 5
  • Laptop, ACER AL15-47P-R0F4 - 6
  • ACER
Laptop, ACER AL15-47P-R0F4
Preț
€437 80 / 856 26 BGN
cu TVA
* FURNIZOR EXTERN - (1 până la 3 zile)
* - Produsul se află în depozitul importatorului oficial al mărcii pentru Bulgaria. Timpul de livrare este de obicei de 1 până la 3 zile lucrătoare. Este posibil ca în momentul finalizării comenzii produsul să fie deja epuizat. În cazul epuizării stocului vă vom contacta
+1 an: + 57€
+2 ani: + 79€
  • : NX.DZ5EX.001
  • : Laptopuri
  • : 2 ani
EVALUARE
EVALUAREA DUMNEAVOASTRĂ
Recenzii
Vă informăm că, în ciuda eforturilor noastre, nu putem garanta că informațiile și imaginile publicate nu conțin inexactități sau erori, care nu pot constitui temei juridic pentru pretenții.
  • Descriere
  • Detalii
  • Recenzii
  • Descriere IA
Model
AL15-47P-R0F4
CPU model
AMD Ryzen™ 3 5400U processor 2.6 GHz base clock (Up to 4 GHz max. performance clock) 8 MB, 4 / 8 (cores / threads)
Memory size
8 GB
Memory type
DDR4, Maximum RAM Up to 16 GB DDR4 RAM (2x 8 GB SoDIMM)
Graphics
AMD Radeon™ Graphics
SSD
512GB
Screen size
15.6"
Screen type
Acer ComfyView™ FHD IPS Display with LEDbacklight, 16:9
Screen resolution
1920 x 1080
Interface
HDMI 1x
Displayport via USB Type-C
USB 3.2 2x Type-A Gen 1
1x Type-C Gen 1
USB 2.0 1x Type-A
1 x 3.5 mm headphone/speaker jack, supports headsets with an integrated microphone
Wi-Fi
Wireless Lan + Bluetooth 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth
5.2
Audio
Two built-in stereo speakers
Two built-in microphones
FHD Webcam
Keyboard
Acer FineTip Keyboard
US International (QWERTY)
Multi-Gesture TouchPad
OS
Linux (eShell)
Battery
Li-Ion battery (45 Wh)
Color
Grey
Power adapter
65W AC Netzteil
Weight
1.8 kg
Dimensions
357.4 x 229.3 x 19.85 mm
Warranty
24 Months
Date transmise de importatorul oficial pentru Bulgaria.
AtributValoare
Screen size15.6"
Screen Resolution1920 x 1080
Screen typeAcer ComfyView™ FHD IPS Display with LEDbacklight, 16:9
Memory size8 GB
OSLinux (eShell)
Wi-FiWireless Lan + Bluetooth 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth5.2
Weight1.8 kg
Audiotwo built-in stereo speakers
AudioTwo built-in microphones
AudioFHD Webcam
Warranty24 Months
CPU ModelAMD Ryzen™ 3 5400U processor 2.6 GHz base clock (Up to 4 GHz max. performance clock) 8 MB, 4 / 8 (cores / threads)
GraphicsAMD Radeon™ Graphics
SSD512GB
KeyboardUS International (QWERTY)
KeyboardMulti-Gesture TouchPad
KeyboardAcer FineTip Keyboard
BatteryLi-Ion battery (45 Wh)
Memory typeDDR4, Maximum RAM Up to 16 GB DDR4 RAM (2x 8 GB SoDIMM)
Dimensions357.4 x 229.3 x 19.85 mm
InterfaceDisplayport via USB Type-C
InterfaceUSB 2.0 1x Type-A
InterfaceHDMI 1x
InterfaceUSB 3.2 2x Type-A Gen 1
Interface1x Type-C Gen 1
Interface1 x 3.5 mm headphone/speaker jack, supports headsets with an integrated microphone
Power Adapter65W AC Netzteil
ModelAL15-47P-R0F4
ColorGrey
Greutate1.80kg
Date extrase automat de pe internet. Acuratețea nu este garantată. Pentru informații detaliate, vă rugăm să ne contactați sau să vizitați pagina producătorului.
AtributValoare
Screen Size (inch)15.6
Display Resolution1920x1080 (Full HD)
ProcessorAMD Ryzen 5
RAM (GB)16
Storage Capacity (GB)512
Storage TypeSSD
Operating SystemWindows 11 Home
Graphics CardAMD Radeon Graphics
Refresh Rate (Hz)60
Display TypeIPS
TouchscreenNo
Weight (kg)1.7
Battery Life (h)up to 8 hours
ColorSilver
Use CaseOffice / Business
Wi-Fi StandardWi-Fi 6
Backlit KeyboardNo
Greutate1.80kg
Atenție! Deoarece nu toți importatorii transmit corect datele despre produse, informațiile de mai jos au fost extrase cu ajutorul inteligenței artificiale din diverse surse de pe internet și nu sunt 100% corecte. Dacă aveți îndoieli, vă rugăm să ne contactați pentru a verifica exact caracteristicile dorite de dumneavoastră.

Лаптоп Acer AL15-47P-R0F4

Насладете се на надеждно ежедневно изчисление с лаптопа Acer AL15-47P-R0F4, универсален модел, създаден да се справя с лекота с ежедневните ви задачи. Задвижван от ефективен процесор и с ясен дисплей, той осигурява плавна работа за работа, учене и забавление.

Ключови Предимства

  • Ефективна производителност — Справя се безпроблемно с ежедневни приложения, сърфиране в интернет и мултимедия.
  • Ясен дисплей — Насладете се на отчетливи изображения за документи, видеа и снимки.
  • Преносим дизайн — Лек и лесен за пренасяне за продуктивност в движение.

Технически Спецификации

СпецификацияСтойност
Размер на екрана15.6"
Резолюция на дисплея1920x1080 (Full HD)
ПроцесорAMD Ryzen 5
Оперативна памет16 GB
Капацитет за съхранение512 GB
Тип на съхранениетоSSD
Операционна системаWindows 11 Home
Видео картаAMD Radeon Graphics
Тип на дисплеяIPS
Сензорен екранНе
Wi-Fi стандартWi-Fi 6
Подсветена клавиатураНе

Какво има в кутията

  • Лаптоп Acer AL15-47P-R0F4
  • Захранващ адаптер
  • Ръководство за потребителя
SKU: NX.DZ5EX.001 © 2026 Xtreme.bg
Самсунг Т9 Нов
990 Pro

Abonați-vă la newsletterul nostru

Abonați-vă la newsletterul nostru online și aflați primii despre promoții și produse noi.