- LOGITECH

ВЪЗРОДЕН HERO
G502 HERO разполага с усъвършенстван оптичен сензор за максимална точност на проследяване, персонализирано RGB осветление, персонализирани гейминг профили, от 200 до 25 600 DPI и преместваеми тежести.


HERO 25K СЕНЗОР
HERO 25K е най-точният ни сензор за игри с прецизност от следващо поколение и наземна архитектура. С най-бързата обработка на кадрите до сега, HERO е способен на 400+ IPS в диапазона от 100 - 25 600 DPI с нулево изглаждане, филтриране или ускорение. HERO 25K постига прецизност на ниво състезание и най-постоянната отзивчивост досега. Не забравяйте да персонализирате и настроите вашите DPI настройки с помощта на Logitech G HUB.
11 ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНАЖ
Използвайте Logitech G HUB, за да програмирате любимите си команди и макроси към всеки от 11-те бутона. Изграждайте, приклекнете, меле, лекувайте… поставете силовите си движения на една ръка разстояние. Запазете готови за възпроизвеждане профили директно на мишката, за да вземете вашите настройки навсякъде с вас.


РЕГУЛИРУЕМО ТЕГЛО
Фино настройте усещането и плъзгането на мишката във ваша полза. Пет тежести от 3,6 грама идват с G502 HERO и могат да се конфигурират в различни предни, задни, лява, дясна и централна тежест. Експериментирайте с подравняването и баланса, за да намерите най-доброто място, за да оптимизирате производителността си при игри.
LIGHTSYNC RGB
Технологията LIGHTSYNC е RGB от следващо поколение, който може да се управлява от игри, аудио или вашия екран, за да осигури най-потапящото RGB изживяване досега. Изберете от пълния спектър от приблизително 16,8 милиона цвята и синхронизирайте светлинните анимации и ефекти с другите си устройства Logitech G. Персонализирайте всичко бързо и лесно с помощта на Logitech G HUB.


ГОТОВНОСТ ЗА ИГРА
В допълнение към основните функции за производителност и персонализиране, много детайли бяха внимателно проектирани и проектирани. Потърсете основни бутони с механични превключватели, гумирани странични ръкохватки, магнитна врата с кухина за тегло и други.
-
Dimensions
Height: 132 mmWidth: 75 mmDepth: 40 mmWeight: 121 g, mouse onlyOptional extra weights: up to 18 g (5 x 3.6 g)Cable length: 2.10 mTechnical Specifications
TRACKING
- Sensor: HERO™
- Resolution: 100 – 25,600 dpi
- Zero smoothing/acceleration/filtering
- Max. acceleration: >40 g. Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad
- Max. speed: >400 IPS. Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad
RESPONSIVENESS
- USB data format: 16 bits/axis
- USB report rate: 1000Hz (1ms)
- Microprocessor: 32-bit ARM
DURABILITY
- PTFE Feet: >250 kilometers. Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad
Other Features
- Onboard memory: Up to 5 profiles (requires firmware 127.1.7)
- LIGHTSYNC RGB: 1 zone
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 25600 |
| Брой бутони (count) | 11 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 121 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Да |
| Време на работа на батерията (h) | Неприложимо |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.12кг |
Мишка Logitech G502 HERO Black Gaming Mouse
Изживейте несравнима прецизност и производителност с Logitech G502 HERO, оборудван със сензор от ново поколение HERO 25K за пикселно точна следа до 25 600 DPI. Персонализираната система за тежести и 11 програмируеми бутона ви позволяват да настроите мишката според вашия стил на игра.
Ключови Предимства
- HERO 25K сензор — Водещият оптичен сензор осигурява субмикронна прецизност без изглаждане, филтриране или ускорение в целия DPI диапазон.
- Персонализирана система за тежести — Регулирайте центъра на тежестта и общото тегло с до пет подвижни тежести от 3,6 g за перфектен баланс и усещане.
- 11 програмируеми бутона — Задайте персонализирани макроси и команди чрез софтуера Logitech G HUB, за да получите конкурентно предимство.
- LIGHTSYNC RGB — Персонализирайте светлинните ефекти в ~16,8 милиона цвята и синхронизирайте с други Logitech G устройства.
- Издръжлив дизайн — Проектиран за 50 милиона кликвания с механично напрежение на бутоните за ясна и отзивчива активация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 25600 |
| Брой бутони | 11 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 121 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Мишка Logitech G502 HERO
- 5 x 3,6 g тежести
- Калъф за тежести
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










