- FNATIC

Цена
€50 76 / 99 28 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
http://www.fnaticgear.com
Part number / Product code
1001001-1001
Model
Flick Optical Gaming Mouse
Type
USB wired
Sensors
ADNS 3310
Movement resolution
5000 dpi
Wireless
-
Buttons
-
Battery
-
System requirements
Windows® compatible Available USB port 10 MB free space on hard drive
Color
Black
Other
-
Weight
90 g
Dimensions
68 x 126 x 40 mm
Warranty
24 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Model | Flick Optical Gaming Mouse |
| Vendor_url | http://www.fnaticgear.com |
| Sensors | ADNS 3310 |
| Type | USB wired |
| Movement Resolution | 5000 dpi |
| System requirements | Windows® compatible Available USB port 10 MB free space on hard drive |
| Color | Black |
| Warranty | 24 Months |
| Mnfr Part # | 1001001-1001 |
| Weight | 90 g |
| Dimensions | 68 x 126 x 40 mm |
| Part number / Product code | 1001001-1001 |
| Тегло | 0.09кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 6200 DPI |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 85 |
| RGB подсветка | Да |
| Геймърска мишка | Да |
| Живот на батерията (h) | 40 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.09кг |
FNATIC FLICK OPTICAL GAMING МИШКА
Изживейте прецизност и скорост с оптичната геймърска мишка FNATIC FLICK. Създадена за състезателни геймъри, тази лека мишка осигурява точно проследяване и удобен захват за дълги игрови сесии.
Ключови Предимства
- Високопрецизен оптичен сензор — До 6200 DPI за бързи и точни движения на курсора.
- Лек дизайн — Тежи само 85g за лесни фликове и бързи движения.
- Издръжлива конструкция — Оценена за 20 милиона кликвания, гарантираща дълготрайна производителност.
- Персонализируемо RGB осветление — Придайте стил на вашата настройка с живи RGB ефекти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 6200 DPI |
| Брой бутони | 6 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане | 1000 Hz |
| Тегло | 85 g |
| RGB подсветка | Да |
| Геймърска мишка | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- FNATIC FLICK Optical Gaming мишка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






