- LENOVO

Цена
€22 82 / 44 63 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.lenovo.com/bg/bg/pc/?orgRef=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F
Type
Wired via USB
Media keys
Fn hot keys
Cable
1.80 m
System requirements
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Weight
580 g
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.lenovo.com/bg/bg/pc/?orgRef=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F |
| Type | Wired via USB |
| Cable | 1.80 m |
| System requirements | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Weight | 580 g |
| Media keys | Fn hot keys |
| Тегло | 0.58кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
| Тегло | 0.58кг |
Клавиатура Lenovo 300 USB – Надеждно и удобно писане
Клавиатурата Lenovo 300 USB предлага надеждна ежедневна производителност. Устойчивият на разливане дизайн и нископрофилните клавиши осигуряват тихо и комфортно писане, което я прави идеална за офис или домашна употреба.
Ключови Предимства
- Устойчивост на разливане — Предпазва от случайни разливи, увеличавайки издръжливостта.
- Нископрофилни клавиши — Тихи и удобни, с усещане като на лаптоп.
- Plug-and-play USB — Лесна настройка без инсталиране на софтуер.
- Пълноразмерен дизайн — Включва цифров блок за ефективно въвеждане на данни.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
Какво има в кутията
- Клавиатура Lenovo 300 USB
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





