- A4TECH

Цена
€5 20 / 10 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.a4tech.com/
Type
In-Ear
Frequency
20 - 20 000 Hz
Cable length (mm)
tt1 x 3.5 mm jack
Warranty
12 Months
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.a4tech.com/ |
| Type | In-Ear |
| Cable length (mm) | 1 x 3.5 mm jack |
| Cable length (mm) | tt1 x 3.5 mm jack |
| Warranty | 12 Months |
| Frequency | 20 - 20 000 Hz |
| Тегло | 0.00кг |
A4TECH A4 MK-770 Слушалки – Металичен Звук за Всеки Жанр
Насладете се на върховно качество на звука със слушалките A4TECH A4 MK-770, съчетаващи издръжлив металичен дизайн и мощни басове. Идеални за музика, игри или разговори, те предлагат ясен и балансиран звук, който ще ви впечатли.
Предимства на MK-770
- Интензивен звук – 10mm динамични драйвери за дълбоки басове и детайлни високи честоти.
- Металичен корпус – Лек, но устойчив алуминиев дизайн за дълъг живот.
- Удобни за дълго ползване – Ергономични силиконови капки за комфорт.
- Универсална съвместимост – Подходящи за телефони, таблети и компютри (3.5mm жак).
- Здрава кабелна връв – Плетена кабелна система против заплитане.
Технически характеристики
- Големина на драйвера: 10mm
- Честотен обхват: 20Hz–20kHz
- Импеданс: 32Ω
- Дължина на кабела: 1.2m
Идеални за музиканти, геймъри и всеки, който цени висококачествен звук!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





