- LENOVO

Цена
€66 12 / 129 32 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.lenovo.com
Type
2.4 GHz wireless via nano-USB
Wired via 3.5 mm audio jack
Frequency
20 Hz - 20 KHz
Special features
Sensitivityt:105 ± 3 dB / 1 mW @ 1 KHz
Controls:Volume up/down
Power button
Flip to mute
Cable length (mm)
3.5 mm cable 1.2 m
USB charging cable 1 m
Weight
320 g
Warranty
12 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.lenovo.com |
| Type | 2.4 GHz wireless via nano-USB |
| Type | Wired via 3.5 mm audio jack |
| Cable length (mm) | 3.5 mm cable 1.2 m |
| Cable length (mm) | USB charging cable 1 m |
| Warranty | 12 Months |
| Frequency | 20 hz - 20 khz |
| Weight | 320 g |
| Special features | Sensitivityt:105 ± 3 dB / 1 mW @ 1 KHz |
| Special features | Controls:Volume up/down |
| Special features | Power button |
| Special features | Flip to mute |
| Тегло | 0.34кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Тип на връзката | Безжични (2.4 GHz) |
| Микрофон | Сваляем |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Геймърски |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | 7.1 |
| Размер на драйвера (mm) | 50 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Живот на батерията (h) | 20 h |
| Bluetooth версия | Не |
| Защита от вода/пот | Не |
| Тегло | 0.34кг |
Lenovo H600 Безжични геймърски слушалки
Потопете се в играта с Lenovo H600 Wireless Gaming Headset. Лекият дизайн над ушите, виртуалният 7.1 съраунд звук и сваляемият шумопотискащ микрофон осигуряват ясно аудио и комфорт по време на дълги игрови сесии. С до 20 часа живот на батерията и надеждна 2.4 GHz безжична връзка можете да играете без прекъсване.
Ключови Предимства
- Потапящ 7.1 съраунд звук — Определете точно местоположението на враговете с виртуален 7.1 съраунд звук за конкурентно предимство.
- Целодневен комфорт — Лек дизайн с меки възглавнички за уши осигурява комфорт по време на дълги игрови маратони.
- Ясна комуникация — Сваляемият шумопотискащ микрофон филтрира фоновия шум за чист отборен чат.
- Безжична свобода — Нисколатентна 2.4 GHz безжична връзка с до 20 часа живот на батерията ви държи без кабели.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Тип на връзката | Безжични (2.4 GHz) |
| Микрофон | Сваляем |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Геймърски |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | 7.1 |
| Размер на драйвера (mm) | 50 mm |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Живот на батерията (h) | 20 h |
| Bluetooth версия | Не |
| Защита от вода/пот | Не |
Какво има в кутията
- Lenovo H600 Безжични геймърски слушалки
- Сваляем микрофон
- USB безжичен приемник
- USB заряден кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








