- TENDA

Цена
€84 57 / 165 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
http://www.tendacn.com/en/product/TEF1210P-8-150W.html
Interface
Fixed Ports:8 10/100Base-TX ports
2 10/100/1000Base-T ports
2 1000Base-X SFP ports Combo)
lightning protection:?6KV.
Management
Support setup of PoE
Support power adjustable by priority
Support over temperature protection for PoE module
Support VLAN(4K) based on ports
Support 802.1QVLAN
Support local mirror image
Support LACP, manual link aggregation
Support up to 6 link aggregation groups and up to 8 GE ports per group
Support message transmission for ports and limitation of speed
Support SP & WRR
Support STP/RSTP and looped Network for devices.
Protocols
IEEE 802.3? IEEE 802.3u?IEEE 802.3z?IEEE 802.3ab?IEEE 802.3x?IEEE 802.1D?IEEE 802.1W?IEEE 802.1Q?IEEE 802.3af?IEEE 802.3at
Certifications
FCC/CE/RoHS
Standarts
IEEE 802.3? IEEE 802.3u?IEEE 802.3z?IEEE 802.3ab?IEEE 802.3x?IEEE 802.1D?IEEE 802.1W?IEEE 802.1Q?IEEE 802.3af?IEEE 802.3at
LED indicators
Link/Act, PoE Status,System, Power,PoE Max
Performance
Store and forward:Yes
Exchange capacity:5.6 Gbit/s
MAC address entries:4K MAC.
Power supply
Power supply module:Providing 8 ports under IEEE 802.3af(15.4W) or 4 ports under IEEE 802.3at(30W)
PoE through pin:1 2 4 5 +,3 6 7 8 -
Voltage input range:AC:100-240V~ 50/60Hz.
Temperature
Perating temperature:0 ?~40 ?
Storage temperature:-40 ?~70 ?.
Humidity
Operational:10%~95%(noncondensing)
Storage:10%~95%(noncondensing).
Dimensions
294mm*178.8mm*44mm
Warranty
24 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | http://www.tendacn.com/en/product/TEF1210P-8-150W.html |
| Interface | Fixed Ports:8 10/100Base-TX ports |
| Interface | 2 10/100/1000Base-T ports |
| Interface | 2 1000Base-X SFP ports Combo) |
| Interface | lightning protection:≥6KV. |
| Interface | lightning protection:?6KV. |
| Temperature | Perating temperature:0 ℃~40 ℃ |
| Temperature | Storage temperature:-40 ℃~70 ℃. |
| Temperature | Perating temperature:0 ?~40 ? |
| Temperature | Storage temperature:-40 ?~70 ?. |
| Protocols | IEEE 802.3? IEEE 802.3u?IEEE 802.3z?IEEE 802.3ab?IEEE 802.3x?IEEE 802.1D?IEEE 802.1W?IEEE 802.1Q?IEEE 802.3af?IEEE 802.3at |
| Humidity | Operational:10%~95%(noncondensing) |
| Humidity | Storage:10%~95%(noncondensing). |
| Humidity | Operational:10%~95%(noncondensing) |
| Humidity | Storage:10%~95%(noncondensing). |
| Power Supply | Power supply module:Providing 8 ports under IEEE 802.3af(15.4W) or 4 ports under IEEE 802.3at(30W) |
| Power Supply | PoE through pin:1 2 4 5 +,3 6 7 8 - |
| Power Supply | Voltage input range:AC:100-240V~ 50/60Hz. |
| Power Supply | PoE through pin:1 2 4 5 +,3 6 7 8 - |
| Power Supply | Voltage input range:AC:100-240V~ 50/60Hz. |
| Certifications | FCC/CE/RoHS |
| Dimensions | 294mm*178.8mm*44mm |
| Warranty | 24 Months |
| Standarts | IEEE 802.3、 IEEE 802.3u、IEEE 802.3z、IEEE 802.3ab、IEEE 802.3x、IEEE 802.1D、IEEE 802.1W、IEEE 802.1Q、IEEE 802.3af、IEEE 802.3at |
| Standarts | IEEE 802.3? IEEE 802.3u?IEEE 802.3z?IEEE 802.3ab?IEEE 802.3x?IEEE 802.1D?IEEE 802.1W?IEEE 802.1Q?IEEE 802.3af?IEEE 802.3at |
| LED Indications | Link/Act, PoE Status,System, Power,PoE Max |
| Protocol | IEEE 802.3、 IEEE 802.3u、IEEE 802.3z、IEEE 802.3ab、IEEE 802.3x、IEEE 802.1D、IEEE 802.1W、IEEE 802.1Q、IEEE 802.3af、IEEE 802.3at |
| LED indicators | Link/Act, PoE Status,System, Power,PoE Max |
| Performance | Store and forward:Yes |
| Performance | Exchange capacity:5.6 Gbit/s |
| Performance | MAC address entries:4K MAC. |
| Management | Support setup of PoE |
| Management | Support power adjustable by priority |
| Management | Support over temperature protection for PoE module |
| Management | Support VLAN(4K) based on ports |
| Management | Support 802.1QVLAN |
| Management | Support local mirror image |
| Management | Support LACP, manual link aggregation |
| Management | Support up to 6 link aggregation groups and up to 8 GE ports per group |
| Management | Support message transmission for ports and limitation of speed |
| Management | Support SP & WRR |
| Management | Support STP/RSTP and looped Network for devices. |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой портове (count) | 8 |
| Скорост на портовете | 10/100/1000 Mbps |
| Тип суич | Неуправляем |
| PoE поддръжка | PoE+ |
| Форм фактор | Настолен |
| Слой | Слой 2 |
| SFP портове (count) | 0 |
| SFP+ портове (count) | 0 |
| Капацитет на превключване (Gbps) | 16 |
| PoE бюджет (W) | 150 |
| VLAN поддръжка | Да |
| Стекируем | Не |
| Без вентилатор | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Tenda TEF1210P-8-1510W 8-портов PoE+ комутатор
Подобрете мрежата си с Tenda TEF1210P – 8-портов Gigabit PoE+ комутатор с PoE бюджет до 150W. Идеален за IP камери, VoIP телефони и безжични точки за достъп, този plug-and-play комутатор премахва нуждата от отделни захранващи кабели, опростявайки инсталацията и намалявайки разходите.
Ключови Предимства
- 8 PoE+ порта — Всеки порт осигурява до 30W за захранване на разнообразни устройства.
- 150W PoE бюджет — Достатъчна мощност за множество високопотребляващи устройства едновременно.
- Plug-and-Play — Не изисква конфигурация; автоматично разпознаване на PoE и не-PoE устройства.
- Безвентилаторен дизайн — Безшумна работа, подходящ за офис или дом.
- Здрава метална кутия — Осигурява надеждна работа и отвеждане на топлината.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой портове | 8 |
| Скорост на портовете | 10/100/1000 Mbps |
| Тип суич | Неуправляем |
| PoE поддръжка | PoE+ |
| PoE бюджет | 150 W |
| Форм фактор | Настолен |
| Слой | Слой 2 |
| Капацитет на превключване | 16 Gbps |
| Без вентилатор | Да |
Какво има в кутията
- Tenda TEF1210P-8-1510W комутатор
- Захранващ кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





