- TENDA

Цена
€96 72 / 189 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.tendacn.com/product/specification/MW5.html
Interface
Primary Node: 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 ports
Secondary Node: 2 x 10/100Mbps RJ45 ports
Frequency
2.4~2.4835GHz
5.15~5.25GHz
5.725~5.85GHz
Data rate
2.4GHz: 300Mbps
5GHz: 867Mbps
Security
WPA-PSK/WPA2-PSK(default)
VPN support
PPTP/L2TP/IPsec pass through
Management
TENDA
Protocols
IEEE802.11a/b/g/n/ac
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.4ab
Certifications
CE, FCC, RoHS,EAC,IC
Standarts
Mesh network Standard: IEEE802.11s
LED indicators
1 x Tri-color LED Indicator(Green,Yellow,Red)
Antenna
2 x Internal antenna
Power supply
Primary Node Input: 100-240V—50/60Hz, 0.6A Output: 12V1A
Secondary Node Input:100-240V—50/60Hz, 0.3A Output: 9V 800mA
Environment
Operation Temperature: 0 ~ 40 ?
Operating Humidity: 10%~90% RH non-condensing
Other
1 x Reset Button
Auto-sensing internet connection
Support App management and Remote management
Guest Network
Firmware upgrade online
Dimensions
Primary Node: 91 x 91 x 93mm (3.58 x 3.58 x 3.66 in.)
Secondary Node: 114 x 68 x45mm (4.48 x 2.67 x 1.77 in.)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Standarts | Mesh network Standard: IEEE802.11s |
| Vendor_url | https://www.tendacn.com/product/specification/MW5.html |
| Frequency | 2.4~2.4835GHz |
| Frequency | 5.15~5.25GHz |
| Frequency | 5.725~5.85GHz |
| VPN Support | PPTP/L2TP/IPsec pass through |
| Certifications | CE, FCC, RoHS,EAC,IC |
| Dimensions | Primary Node: 91 x 91 x 93mm (3.58 x 3.58 x 3.66 in.) |
| Dimensions | Secondary Node: 114 x 68 x45mm (4.48 x 2.67 x 1.77 in.) |
| Data Rate | 2.4GHz: 300Mbps |
| Data Rate | 5GHz: 867Mbps |
| Security | WPA-PSK/WPA2-PSK(default) |
| LED Indicator | 1 x Tri-color LED Indicator(Green,Yellow,Red) |
| LED indicators | 1 x Tri-color LED Indicator(Green,Yellow,Red) |
| Power Supply | Primary Node Input: 100-240V—50/60Hz, 0.6A Output: 12V1A |
| Power Supply | Secondary Node Input:100-240V—50/60Hz, 0.3A Output: 9V 800mA |
| Interface | Primary Node: 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 ports |
| Interface | Secondary Node: 2 x 10/100Mbps RJ45 ports |
| Management | TENDA |
| Protocols | IEEE802.11a/b/g/n/ac |
| Protocols | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.4ab |
| Other | Guest Network |
| Other | Firmware upgrade online |
| Other | 1 x Reset Button |
| Other | Auto-sensing internet connection |
| Other | Support App management and Remote management |
| Antenna | 2 x Internal antenna |
| Environment | Operating Humidity: 10%~90% RH non-condensing |
| Environment | Operation Temperature: 0 ~ 40 ℃ |
| Environment | Operation Temperature: 0 ~ 40 ? |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Mesh |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честотни обхвати | Двубандов |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове (count) | 1 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 1200 |
| Антени | Вградени |
| Брой антени (count) | 0 |
| USB портове (count) | 0 |
| VPN поддръжка | Не |
| Поддръжка на Mesh | Да |
| MU-MIMO | Да |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Mesh Wi-Fi система Tenda MW5 (3-Pack)
Премахнете мъртвите зони и се наслаждавайте на безпроблемен Wi-Fi в целия дом с Mesh системата Tenda MW5. Комплектът от 3 устройства покрива до 5000 кв. фута, осигурявайки стабилна връзка за стрийминг, игри и умни устройства.
Ключови Предимства
- Пълно покритие на дома — Mesh технологията създава единна мрежа, така че оставате свързани, докато се придвижвате от стая в стая.
- Лесна настройка — Използвайте приложението Tenda Wi-Fi за настройка и управление на мрежата за минути.
- Надеждна производителност — Двубандовият Wi-Fi 5 (AC1200) осигурява гладко 4K стрийминг и онлайн игри.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | Tenda MW5 (3-Pack) |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честотни обхвати | Двубандов |
| Максимална безжична скорост | 1200 Mbps |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове (на устройство) | 1 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Антени | Вградени |
| Поддръжка на Mesh | Да |
| MU-MIMO | Да |
Какво има в кутията
- 3 x Tenda MW5 устройства
- 3 x Захранващи адаптери
- 1 x Ethernet кабел
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






