- ASUS

Цена
€17 28 / 33 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
http://www.asus.com
Part number / Product code
90AC00G0-BCV001
Model
ASUS VIEW FLIP COVER BLK ZE500
Type
View Flip Cover
Color
Black
Battery
-
Interface
-
Compatibility
For ASUS ZE500KL
Capacity
-
Material
-
Dimensions
143.70 x 73.31 x 12.93 mm
Warranty
-
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | http://www.asus.com |
| Vendor_url | http://www.asus.com |
| Mnfr Part # | 90AC00G0-BCV001 |
| Model | ASUS VIEW FLIP COVER BLK ZE500 |
| Dimensions | 143.70 x 73.31 x 12.93 mm |
| Type | View Flip Cover |
| Compatibility | For ASUS ZE500KL |
| Type | View Flip Cover |
| Color | BLACK |
| Color | Black |
| Dimensions | 143.70 x 73.31 x 12.93 mm |
| Compatibility | For ASUS ZE500KL |
| Part number / Product code | 90AC00G0-BCV001 |
| Part number / Product code | 90AC00G0-BCV001 |
| Model | ASUS VIEW FLIP COVER BLK ZE500 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
ASUS View Flip Cover за ZenFone 5 (ZE500) – Елегантна защита и умни функции
Надградете вашия ASUS ZenFone 5 (ZE500) с ASUS View Flip Cover, създаден за стил, издръжливост и удобство. Този висококачествен флип калъф не само предпазва телефона ви от надрасквания и падания, но и подобрява използваемостта с вградени умни функции.
Основни предимства:
- Автоматично включване/изключване: Пести батерия, като автоматично включва/изключва екрана при отваряне/затваряне на калъфа.
- Висококачествена защита: Издръжлив изкуствена кожа външен слой и мека вътрешна обвивка предпазват телефона от ежедневни повреди.
- Удобен прозорец: Проверявайте известия, време и обаждания без да отваряте калъфа.
- Перфектно пасване: Проектиран специално за ZenFone 5 (ZE500) с точни изрези за бутони, портове и камера.
- Тънък и стилен: Добавя минимална дебелина, като същевременно подобрява външния вид на телефона с елегантен черен цвят.
Технически спецификации:
- Съвместимост: ASUS ZenFone 5 (ZE500)
- Материал: Изкуствена кожа външно, мека микрофибър вътре
- Цвят: Черен
- SKU: 90AC00G0-BCV001
Защо да изберете този калъф? ASUS View Flip Cover съчетава елегантност с практичност, предлагайки лесен достъп до телефона, като го пази в безопасност. Идеален за професионалисти и обикновени потребители!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





