- ADATA

| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 512 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 2,400MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 1,800MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe Gen3 x4 |
| Цвят | Blue |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80 x 22 x 3.13 mm |
| Тегло, g | 8 g |
| Други | 3D NAND flash; Controller: RTS5766DLT |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Цена
€99 00 / 193 63 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Performance
Sequential Read (Max)Up to 2,400MB/s*
Sequential Write (Max)Up to 1,800MB/s*
4KB Random Read IOPS(Max)Up to 180K*
4KB Random Write IOPS(Max)Up to 150K*
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 512 |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Интерфейс | PCIe Gen 3 |
| Цвят | Blue |
| Подкатегория | Вътрешни SSD M.2 PCIe |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Тегло | 0.09кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (GB) | 512 |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Интерфейс | NVMe PCIe 3.0 x4 |
| Скорост на четене (MB/s) | 2400 |
| Скорост на запис (MB/s) | 1100 |
| NAND тип | TLC (Triple-Level Cell) |
| DRAM кеш | Не |
| TBW (издръжливост) (TB) | 150 |
| Включен радиатор | Не |
| Хардуерно шифроване | Не |
| Гаранция (години) | 3 |
| Тегло | 0.09кг |
ADATA LEGEND 710 512GB NVMe SSD
Подобрете системата си с ADATA LEGEND 710 512GB NVMe SSD, предлагащ светкавични скорости на четене до 2400 MB/s. Този M.2 2280 диск използва PCIe 3.0 x4 технология, за да намали драстично времето за зареждане и да ускори стартирането на приложения, което го прави идеален избор за ежедневна работа и игри.
Ключови Предимства
- Високоскоростна производителност — Последователна скорост на четене до 2400 MB/s и запис до 1100 MB/s за бърза реакция на системата.
- Поддръжка на NVMe 1.3 — Оптимизиран за съвременни дънни платки с пълна поддръжка на NVMe протокол, осигуряващ ниска латентност и ефективен трансфер на данни.
- Изключително ниска консумация на енергия — Включва LDPC ECC и SLC кеширане за подобряване на издръжливостта, като същевременно поддържа минимална консумация на енергия, идеален за лаптопи и настолни компютри.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 512 GB |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Интерфейс | PCIe 3.0 x4 NVMe |
| Скорост на четене | 2400 MB/s |
| Скорост на запис | 1100 MB/s |
| NAND тип | 3D NAND TLC |
| DRAM кеш | Не |
| TBW (издръжливост) | 150 TB |
| Включен радиатор | Не |
| Хардуерно шифроване | Не |
| Гаранция | 3 години |
Какво има в кутията
- ADATA LEGEND 710 512GB SSD
- Бързо ръководство за стартиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










