- ADATA
- Няма Наличност

| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 2 048 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 3350 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 2900 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe Gen 3 x4, NVMe 1.3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 3.5 mm |
| Тегло, g | 8 g |
| Други | NAND Flash: 3D TLC; SLC Caching and DRAM cache buffer; E2E Data Protection and RAID Engine; Advanced LDPC ECC Technology; Operating Temperature: 0 ~ 70°C; Shock Resistance: 1500G/0.5ms; MTBF: 2,000,000 hours; Certifications: RoHS, CE, FCC, BSMI, VCCI, KC |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Adata SX8200PNP е най-бързият SSD към момента и е специално проектиран за компютърни ентусиасти и геймъри.
Той има ултра бърз PCIe Gen3x4 интерфейс, който ви предлага максимални скорости на четене/запис от 3500/3000MB на секунда.Този твърд диск поддържа NVMe 1.3, което ви гарантира отлична производителност и възможност за безпроблемен мултитаскинг.Със SLC кеширане, DRAM кеш буфер, E2E защита на данни и LDPC ECC, този твърд диск поддържа високи скорости, дори по време на наистина интензивни приложения като зареждане на игри и овърклокинг.ADATA XPG SX8200PNP 2TB M.2 NVMe SSD – Освободете екстремна скорост и капацитет
Спрете да чакате системата си. Твърдият диск ADATA XPG SX8200PNP Gen3x4 SSD доставя умопомрачителна скорост на четене/запис, която трансформира изживяването ви с компютъра, превръщайки времето за зареждане в минало. Независимо дали сте запален геймър, креативен професионалист или напреднал потребител, този диск предлага идеалното съчетание от висока производителност, огромно хранилище и изключителна надеждност.
Ключови ползи за вас:
- Изживейте светкавична производителност: Заредете операционната система за секунди, зареждайте масивни игри и приложения мигновено и прехвърляйте огромни файлове за миг. Намалете драстично времето за изчакване и увеличете продуктивността.
- Максимизирайте потенциала на системата си: Компактният форм-фактор M.2 2280 се инсталира директно върху дънната платка, спестявайки място и намалявайки заплитането от кабели за по-чисти сглобки и по-добро въздушно охлаждане.
- Съхранявайте целия си свят: С огромния капацитет от 2TB, съхранявайте цялата си колекция от игри, мултимедийни проекти и важни файлове на един невероятно бърз диск.
- Работете и играйте с увереност: Изграден с висококачествени компоненти и подкрепен от усъвършенствана корекция на грешки LDPC, този SSD гарантира, че ценните ви данни остават защитени и достъпни.
Проверени технически спецификации:
- Модел: ADATA XPG SX8200PNP
- Капацитет: 2TB
- Интерфейс: PCIe Gen3x4
- Форм фактор: M.2 2280
- Тип NAND памет: 3D NAND
- Последователно четене/запис: До 3500MB/s | 3000MB/s*
- SKU/Артикулен номер: ASX8200PNP-2TT-C
*Производителността може да варира в зависимост от конфигурацията на системата.
Надградете вашия компютър или лаптоп днес с ADATA XPG SX8200PNP и почувствайте разликата, която истинската NVMe скорост прави.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





