- SEAGATE

Цена
€136 34 / 266 66 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Цвят | Black |
| Други | Dimensions: 115 x 80 x 13 mm, Weight: 160 g |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 2000 |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Скорост на четене (MB/s) | 120 MB/s |
| Скорост на запис (MB/s) | 120 MB/s |
| Изисква външно захранване | Не |
| Хардуерно шифроване | Не |
| Удароустойчивост/водоустойчивост | Без |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.24кг |
Външен твърд диск Seagate Expansion Portable 2TB
Разширете хранилището си моментално с външния твърд диск Seagate Expansion Portable 2TB. Просто включете USB 3.0 кабела и сте готови за работа — не е необходим софтуер. Идеален за архивиране на важни файлове, снимки и видео на път.
Ключови Предимства
- Plug-and-Play простота — Без настройки; плъзнете и пуснете файловете веднага.
- Бърз трансфер — USB 3.0 интерфейсът осигурява високоскоростно прехвърляне на данни.
- Преносим дизайн — Тънкият 2.5-инчов форм фактор се побира лесно в чанта за лаптоп.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 2TB |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Тип на диска | HDD |
| Изисква външно захранване | Не |
Какво има в кутията
- Външен твърд диск Seagate Expansion Portable 2TB
- USB 3.0 кабел
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





