  • : P220S256G25
  • : SSD
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
Предназначен заНастолни и преносими компютри
Капацитет, GB256 GB
Външен/ вътрешенInternal
Скорост на четене, MB/sUp to 550 MB/s
Скорост на запис, MB/sUp to 490 MB/s
Форм-фактор2.5"
ИнтерфейсSATA III 6Gb/s
ЦвятN/A
Размери (Ш, Д, В), mm100.0 x 69.9 x 7.0 mm
Тегло, g46 g
Приложениеза специализирана употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Капацитет, GB256
Форм-фактор2.5"
Външен/ вътрешенInternal
ИнтерфейсSATA3
ЦвятN/A
ПодкатегорияВътрешни SSD 2.5 inch
Тегло0.06кг
АтрибутСтойност
Капацитет (GB)250
Форм фактор2.5" SATA
ИнтерфейсSATA III
Скорост на четене (MB/s)500
Скорост на запис (MB/s)400
NAND типTLC (Triple-Level Cell)
DRAM кешНе
TBW (издръжливост) (TB)100
Включен радиаторНе
Хардуерно шифрованеНе
Гаранция (години)3
Тегло0.06кг
Твърд диск Patriot P220 256GB SATA3 2.5"
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет256 GB
Форм фактор2.5"