Монитор LG 27GN60R-B 27" – Завладяваща скорост и яснота
Основни предимства:
- 144Hz опресняване – Ултра-плавен геймплей без замъгляване.
- 1ms (GtG) време за отговор – Нулев лаг за прецизност в динамични сцени.
- QHD (2560x1440) резолюция – Кристално ясно изображение с 1.7x повече пиксели от Full HD.
- HDR10 & 99% sRGB – Наситени, реалистични цветове за игри и творчество.