- Noctua

Цена
€103 99 / 203 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12S
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.4 dBA
РАЗМЕРИ: D71 x W125 x H158mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 755 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314943
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12S
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.4 dBA
РАЗМЕРИ: D71 x W125 x H158mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 755 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314943
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12S
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.4 dBA
РАЗМЕРИ: D71 x W125 x H158mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 755 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314943
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12S
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.4 dBA
РАЗМЕРИ: D71 x W125 x H158mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 755 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314943
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1151 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1155 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | SSO2 Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 300 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 1500 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 54.97 CFM / 93.4 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.4 dBA |
| РАЗМЕРИ | D71 x W125 x H158mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | full cooper base |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 5 nickel plating cooper heatpipes |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Опция за втори вентилатор |
| ТЕГЛО | 755 g |
| Тегло | 1.60кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA2066, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 1 |
| Височина (mm) | 158 mm |
| TDP (W) | 150 |
| Термотръби (count) | 4 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 1500 |
| Ниво на шум (dBA) | 22.4 dBA |
| Цвят | Сребрист (радиатор) + Кафяв (вентилатор) |
| Тегло | 1.60кг |
Noctua NH-U12S — Премиум еднокулов охладител за процесор
Noctua NH-U12S е един от най-популярните еднокулови охладители, съчетаващ отлична охлаждаща производителност с изключително тиха работа. Компактният 120 мм дизайн осигурява широка съвместимост с RAM слотове и PCIe слотове, което го прави идеален за високопроизводителни конфигурации.
Ключови Предимства
- Отлична охлаждаща ефективност — Четири топлинни тръби и оптимизиран радиатор с вентилатор NF-F12 120 мм осигуряват превъзходна термична производителност.
- Изключително тиха работа — Наградният NF-F12 PWM вентилатор с лагер SSO2 работи безшумно дори при натоварване.
- Широка съвместимост — Поддържа Intel LGA1700/2066/1200 и AMD AM4/AM5, с изместен дизайн за лесен достъп до RAM.
- Премиум качество — Никелирана медна основа и алуминиеви ребра със запоени съединения гарантират дълготрайна надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA2066, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори | 1 |
| Височина | 158 mm |
| TDP | 150 W |
| Термотръби | 4 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор | 1500 RPM |
| Ниво на шум | 22.4 dBA |
| Цвят | Сребрист (радиатор) + Кафяв (вентилатор) |
Какво има в кутията
- Радиатор NH-U12S
- Вентилатор NF-F12 PWM 120 mm
- Монтажен комплект SecuFirm2 за Intel и AMD
- Термопаста NT-H1
- Адаптер за ниско ниво на шум (L.N.A.)
- Y-разклонител
- Кейс бейдж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








