- Noctua

Цена
€102 96 / 201 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4AM3+AM3AM2+AM2FM2+FM2FM1
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 450-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 204.2 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 22.6 dBA
РАЗМЕРИ: 125 x 112 x H158 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Copper (base and heat-pipes), aluminium (cooling fins), soldered joints & nickel platingScope of delivery 2x NF-A12x25 PWM 120mm fan 2x Low-Noise Adaptor (L.N.A) 4-pin PWM y-cable SecuFirm2™ mounting system for Intel and AMD NT-H1 thermal compound Noctua Metal Case-Badge
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000160
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4AM3+AM3AM2+AM2FM2+FM2FM1
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 450-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 204.2 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 22.6 dBA
РАЗМЕРИ: 125 x 112 x H158 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Copper (base and heat-pipes), aluminium (cooling fins), soldered joints & nickel platingScope of delivery 2x NF-A12x25 PWM 120mm fan 2x Low-Noise Adaptor (L.N.A) 4-pin PWM y-cable SecuFirm2™ mounting system for Intel and AMD NT-H1 thermal compound Noctua Metal Case-Badge
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000160
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4AM3+AM3AM2+AM2FM2+FM2FM1
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 450-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 204.2 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 22.6 dBA
РАЗМЕРИ: 125 x 112 x H158 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Copper (base and heat-pipes), aluminium (cooling fins), soldered joints & nickel platingScope of delivery 2x NF-A12x25 PWM 120mm fan 2x Low-Noise Adaptor (L.N.A) 4-pin PWM y-cable SecuFirm2™ mounting system for Intel and AMD NT-H1 thermal compound Noctua Metal Case-Badge
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000160
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4AM3+AM3AM2+AM2FM2+FM2FM1
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 450-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 204.2 CFM
НИВО НА ШУМ(Max): 22.6 dBA
РАЗМЕРИ: 125 x 112 x H158 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Copper (base and heat-pipes), aluminium (cooling fins), soldered joints & nickel platingScope of delivery 2x NF-A12x25 PWM 120mm fan 2x Low-Noise Adaptor (L.N.A) 4-pin PWM y-cable SecuFirm2™ mounting system for Intel and AMD NT-H1 thermal compound Noctua Metal Case-Badge
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000160
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1151 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1155 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM3 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM3+ |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | FM2 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | FM2+ |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM2 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM2+ |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | FM1 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| ТИП НА ЛАГЕРА | SSO2 Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2000 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 450 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 204.2 CFM / 346.94 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.6 dBA |
| РАЗМЕРИ | 125 x 112 x H158 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Copper (base and heat-pipes), aluminium (cooling fins), soldered joints & nickel plating |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Scope of delivery 2x NF-A12x25 PWM 120mm fan 2x Low-Noise Adaptor (L.N.A) 4-pin PWM y-cable SecuFirm2™ mounting system for Intel and AMD NT-H1 thermal compound Noctua Metal Case-Badge |
| Тегло | 1.85кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA2066, AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| Височина (mm) | 158 mm |
| TDP (W) | 250 |
| Термотръби (count) | 7 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2000 |
| Ниво на шум (dBA) | 22.6 dBA |
| Цвят | Сребрист (радиатор) + Кафяв (вентилатор) |
| Тегло | 1.85кг |
Noctua NH-U12A охладител за процесор – версия с два вентилатора
Noctua NH-U12A е премиум едносекционен кулов охладител, който осигурява изключителна производителност и изключително тиха работа. С двата си наградени вентилатора NF-A12x25 PWM, той се конкурира с много по-големи двусекционни охладители, като запазва отлична съвместимост с RAM и PCIe слотове.
Ключови Предимства
- Премиум производителност — Седем топлинни тръби и голям радиатор осигуряват отлично разсейване на топлината за процесори с висок TDP.
- Два вентилатора NF-A12x25 — Известните 120 мм вентилатори предлагат най-добър въздушен поток и налягане при изключително ниски нива на шум.
- Отлична съвместимост — С височина само 158 мм, той се побира в повечето mid-tower кутии и оставя достатъчно място за високи RAM модули.
- Тиха работа — Включените NA-FC1 контролер и адаптери за нисък шум позволяват фина настройка на скоростта за безшумна работа.
- Лесен монтаж — Системата SecuFirm2 осигурява сигурно и лесно инсталиране на съвременни Intel и AMD сокети.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA2066, AM4 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори | 2 |
| Височина | 158 mm |
| TDP | 250 W |
| Термотръби | 7 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост | 2000 RPM |
| Ниво на шум | 22.6 dBA |
| Цвят | Сребрист (радиатор) + Кафяв (вентилатор) |
Какво има в кутията
- Радиатор NH-U12A
- 2x вентилатора NF-A12x25 PWM
- Контролер NA-FC1
- Адаптери за нисък шум (L.N.A.)
- Монтажен комплект SecuFirm2 за Intel и AMD
- Термопаста NT-H1
- Метален стикер Noctua
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








