Памет Kingston FURY Beast Black 32GB(2x16GB) DDR4 3200MHz KF432C16BB1K2/32
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : KF432C16BB1K2/32
  • : RAM Памет
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Памет Kingston FURY Beast Black 32GB(2x16GB) DDR4 PC4-25600 3200MHz CL16 KF432C16BB1K2/32
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип паметDDR4
Тип паметDDR4
Честота (MHz)3200 MHz
Капацитет32 GB
Волтаж1.2 V
Честота (MHz)3200 MHz
МодулиDual channel
Волтаж1.2 V
Капацитет32 GB
МодулиDual channel
ЛатентностCL16
ЛатентностCL16
РадиаторДа
РадиаторДа
Другинебуферирана non-ECC
Другинебуферирана non-ECC
Тегло0.10кг
АтрибутСтойност
Капацитет32
Честота (MHz)3200
Форм факторDIMM
Брой модули2
CAS латентност (CL)16
Напрежение (V)1.35
Поддръжка на ECCНе
RGB подсветкаНе
XMP/EXPO поддръжкаXMP 2.0
ЦвятЧерен
Тегло0.10кг
Kingston FURY Beast Black 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Памет за Настолни Компютри
Подобрете производителността на вашата система с Kingston FURY Beast DDR4 памет. Проектирана за геймъри и напреднали потребители, този 32GB комплект осигурява гладка многозадачност и бърз достъп до данни със скорости до 3200MHz и ниска CL16 латентност.
Ключови Предимства
  • Висока производителност — 3200MHz скорост и CL16 латентност за отзивчив гейминг и продуктивност.
  • Plug-and-Play — Intel XMP-готов за лесен овърклок до 3200MHz.
  • Елегантен дизайн — Нисък профил черен радиатор, съвместим с повечето CPU охладители.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет32 GB (2 x 16 GB)
Честота3200 MHz
Форм факторDIMM
CAS латентност (CL)16
Напрежение1.35 V