  • : SP240GBSS3S55S25
  • : SSD
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
• Капацитет: 240 GB
• Скорост на четене: до 550MB/s
• Скорост на писане: до 420MB/s
• Дебелина: 7мм
• Размери: 100.0 X 69.85 X 7.0 мм
• Тегло: 41g
• Капацитет: 240 GB
• Дебелина: 7мм
• Тегло: 41g
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Форм фактор2.5 инча
ИнтерфейсSATA III
Скорост при четене (MB/s)550 MB/s
Скорост при запис (MB/s)450 MB/s
ЦвятЧерен
Тип паметTLC
Размери (мм)100 х 69.85 х 7
Тегло0.06кг
АтрибутСтойност
Капацитет (GB)240
Форм фактор2.5" SATA
ИнтерфейсSATA III
Скорост на четене (MB/s)540
Скорост на запис (MB/s)440
NAND типTLC (Triple-Level Cell)
DRAM кешНе
TBW (издръжливост) (TB)70
Включен радиаторНе
Хардуерно шифрованеНе
Гаранция (години)3
Тегло0.06кг
SSD SILICON POWER S55, 2.5", 240 GB, SATA3
Ключови Предимства
  • Подобрена производителност — Скорост на четене до 540 MB/s и запис до 440 MB/s за гладка работа.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Форм фактор2.5"