- GP BATTERIES

AAA NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 850 mAh
Диаметър: 10.5mm
Височина: 44.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 11.0g
Аналози /заместители/ : 24A, 24AC, 4003, 59H, 824, AAA, AAANIMH, AAANIMH600, AAANIMH750, AM4, E92, HR03, K3A, MICRO, MN2400, ND61R, R03, RB100885, RB102267, RB102267A, RB103235, UM4
AAA NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 850 mAh
Диаметър: 10.5mm
Височина: 44.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 11.0g
Аналози /заместители/ : 24A, 24AC, 4003, 59H, 824, AAA, AAANIMH, AAANIMH600, AAANIMH750, AM4, E92, HR03, K3A, MICRO, MN2400, ND61R, R03, RB100885, RB102267, RB102267A, RB103235, UM4
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | AAA |
| Батерия/Акумулатор формат | R3 |
| Батерия/Акумулатор формат | AAA |
| Батерия/Акумулатор формат | R3 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
| Химически състав | Ni-MH |
| Волтаж | 1.2 V |
| Волтаж | 1.2 V |
| Капацитет | 850 mAh |
| Капацитет | 850 mAh |
| Размери (мм) | D-10.5 : H-44.5 |
| Размери (мм) | D-10.5 : H-44.5 |
| Брой в опаковка | 2 |
| Брой в опаковка | 2 |
| Тегло | 0.01кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 850 mAh |
| Напрежение (V) | 1.2 |
| Тип батерия | NiMH |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.02 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.01кг |
Акумулаторна Батерия GP Recyko AAA 850mAh NiMH (2 бр.)
Захранвайте ежедневните си устройства с акумулаторните батерии GP Recyko AAA 850mAh NiMH. Предварително заредени и готови за употреба, те осигуряват дълготрайна работа и могат да се презареждат стотици пъти, което намалява отпадъците и спестява пари.
Ключови Предимства
- Готови за употреба — Предварително заредени със слънчева енергия, можете да ги използвате веднага.
- Екологични — Презареждат се до 1000 пъти, намалявайки отпадъците от батерии.
- Нисък саморазряд — Задържат до 75% от капацитета след 3 години съхранение.
- Универсални — Подходящи за дистанционни управления, играчки, фенерчета, часовници и др.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | NiMH |
| Размер | AAA (R03) |
| Капацитет | 850 mAh |
| Напрежение | 1.2 V |
| Енергия | 1.02 Wh |
| Химия | Никел-Металохидрид |
| Презареждаема | Да |
| Предварително заредена | Да |
| Нисък саморазряд | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 2 x Акумулаторна батерия GP Recyko AAA 850mAh NiMH
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








