- GP BATTERIES

Цена
€1 84 / 3 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
GP Бутонна батерия CR2354
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 560mAh
* Диаметър: 23,00 мм
* Височина: 5,4мм
* Тегло: 9гр
* Брой в блистер: 1 БР.
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 560mAh
* Диаметър: 23,00 мм
* Височина: 5,4мм
* Тегло: 9гр
* Брой в блистер: 1 БР.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
GP Бутонна батерия CR2354
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 560mAh
* Диаметър: 23,00 мм
* Височина: 5,4мм
* Тегло: 9гр
* Брой в блистер: 1 БР.
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 560mAh
* Диаметър: 23,00 мм
* Височина: 5,4мм
* Тегло: 9гр
* Брой в блистер: 1 БР.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | CR2354 |
| Батерия/Акумулатор формат | CR2354 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Lithium |
| Технология батерия | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 3 V |
| Волтаж | 3 V |
| Капацитет | 560 mAh |
| Капацитет | 560 mAh |
| Размери (мм) | D-23mm:H-5.4mm |
| Размери (мм) | D-23mm:H-5.4mm |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 560 mAh |
| Напрежение (V) | 3 |
| Тип батерия | Литиево-манганов диоксид |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Електронни устройства |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.68 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.01кг |
Литиева бутонна батерия GP CR2354 3V
Тази литиева бутонна батерия GP CR2354 осигурява надеждно захранване от 3V за широк спектър електронни устройства. Благодарение на компактния си дизайн и дълъг срок на годност, тя е идеалният избор за часовници, калкулатори, ключодържатели и медицински устройства.
Ключови Предимства
- Надеждно захранване — Стабилно 3V напрежение за постоянна работа на вашите устройства.
- Дълъг срок на годност — До 10 години съхранение, така че винаги да имате резервна батерия.
- Устойчива на течове — Усъвършенствана конструкция предотвратява изтичане и предпазва оборудването ви.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | CR2354 |
| Химия | Литиево-манганов диоксид |
| Напрежение | 3V |
| Капацитет | 560 mAh |
| Количество | 1 бр. в блистер |
Какво има в кутията
- 1 x Литиева бутонна батерия GP CR2354
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








