- GP BATTERIES

Акумулаторна Батерия R6 AA 1300mAh NiMH 4 бр. в опаковка GP
AA NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 1300.0mAh
Диаметър: 14.5mm
Височина: 50.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 25.0g
Акумулаторна Батерия R6 AA 1300mAh NiMH 4 бр. в опаковка GP
AA NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 1300.0mAh
Диаметър: 14.5mm
Височина: 50.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 25.0g
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | R6 |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | R6 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
| Химически състав | Ni-MH |
| Волтаж | 1.2 V |
| Волтаж | 1.2 V |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm : H-50.5mm |
| Размери (мм) | D-14.5mm : H-50.5mm |
| Брой в опаковка | 4 |
| Брой в опаковка | 4 |
| Тегло | 0.03кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1300 mAh |
| Напрежение (V) | 1.2 |
| Тип батерия | NiMH |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.56 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.03кг |
Акумулаторна Батерия GP R6 AA 1300mAh NiMH 4 бр.
Захранвайте ежедневните си устройства с акумулаторните батерии GP 130AAHC-EB4. Тези NiMH клетки с капацитет 1300mAh осигуряват надеждна и дълготрайна работа и могат да се презареждат стотици пъти, спестявайки ви пари и намалявайки отпадъците.
Ключови Предимства
- Акумулаторни и екологични — Заменете стотици еднократни батерии с този пакет от 4 броя, намалявайки отпадъците.
- Готови за употреба веднага — Предварително заредени със слънчева енергия, тези батерии са готови за незабавна употреба.
- Нисък саморазряд — Задържат до 75% от заряда след 3 години съхранение, винаги готови, когато имате нужда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | NiMH |
| Размер | AA |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Напрежение | 1.2 V |
| Брой в опаковка | 4 |
| Предварително заредени | Да |
Какво има в кутията
- 4 x Акумулаторни батерии GP AA (1300mAh)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








