- GP BATTERIES

Цена
€4 92 / 9 62 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Акумулаторна Батерия R6 2100mAh NiMH 2бр. в опаковка GP
R6 NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 2000.0mAh
Размери:D-14.5mm :H-50.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 31.0g
R6 NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 2000.0mAh
Размери:D-14.5mm :H-50.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 31.0g
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Акумулаторна Батерия R6 2100mAh NiMH 2бр. в опаковка GP
R6 NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 2000.0mAh
Размери:D-14.5mm :H-50.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 31.0g
R6 NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 2000.0mAh
Размери:D-14.5mm :H-50.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 31.0g
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | R6 |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | R6 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
| Химически състав | Ni-MH |
| Волтаж | 1.2 V |
| Волтаж | 1.2 V |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm : H-50.5mm |
| Размери (мм) | D-14.5mm : H-50.5mm |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 2000 |
| Напрежение (V) | 1.2 |
| Тип батерия | NiMH |
| Съвместимо устройство | Гейминг контролери |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 2.4 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.03кг |
GP Recyko+ Pro 210AAHCB-EB2 АА NiMH акумулаторна батерия 2000mAh (2 бр.)
Подобрете работата на вашите устройства с висока консумация на енергия с акумулаторните батерии GP Recyko+ Pro 210AAHCB-EB2. С капацитет от 2000mAh и до 1500 цикъла на презареждане, тези NiMH батерии осигуряват надеждна и дълготрайна мощност за цифрови фотоапарати, гейминг контролери и други.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — 2000mAh за удължено време на работа в енергоемки устройства.
- Дълъг живот — До 1500 цикъла на презареждане, намалявайки отпадъците и спестявайки пари.
- Нисък саморазряд — Задържа заряда до 12 месеца, когато не се използва.
- Готови за употреба — Предварително заредени и готови веднага след разопаковане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | NiMH |
| Размер | AA |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Напрежение | 1.2 V |
| Енергия | 2.4 Wh |
| Цикли на зареждане | До 1500 |
| Брой в опаковка | 2 |
Какво има в кутията
- 2 x GP Recyko+ Pro AA акумулаторни батерии
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








