- XTAR

Цена
€8 10 / 15 84 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Акумулаторна батерия LiIon AA R6 3,7V 800mAh XTAR
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Акумулаторна батерия LiIon AA R6 3,7V 800mAh XTAR
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Бранд батерия | XTAR |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Волтаж | 3.7 V |
| Капацитет | 800 mAh |
| Размери (мм) | 14,5mm x 50mm |
| Брой в опаковка | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Акумулаторна батерия XTAR LiIon AA R6 3,7V 800mAh
Подобрете своите устройства с акумулаторната батерия XTAR LiIon AA R6, осигуряваща 3,7V и капацитет 800mAh за дълготрайна работа. Идеална за консуматори с висок ток като фенерчета, фотоапарати и гейминг контролери, тази презареждаема литиево-йонна клетка предлага постоянна производителност и екологична многократна употреба.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — 800mAh осигурява удължено време на работа между зарежданията.
- Презареждаема — Спестете пари и намалете отпадъците, използвайки я стотици пъти.
- Стабилно 3,7V изходно напрежение — Надеждна мощност за устройства, изискващи литиево-йонни клетки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | XTAR BR-AA-3.7V-LiIon |
| Тип | Li-Ion |
| Размер | AA (R6) |
| Напрежение | 3,7V |
| Капацитет | 800mAh |
| Енергия | 2,96Wh |
| Химия | Литиево-йонна |
Какво има в кутията
- 1 x Акумулаторна батерия XTAR LiIon AA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








