- DURACELL

Цена
€2 47 / 4 83 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Батерии DURACELL BASIC LR6 1.5V blister
* Напрежение: 1.5V
* 4 бр. в блистер/опаковка
* производител: DURACELL
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Батерии DURACELL BASIC LR6 1.5V blister
* Напрежение: 1.5V
* 4 бр. в блистер/опаковка
* производител: DURACELL
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR6 |
| Батерия/Акумулатор формат | AA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR6 |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Алкална |
| Технология батерия | Алкална |
| Химически състав | Alkaline |
| Химически състав | Alkaline |
| Волтаж | 1.5 V |
| Волтаж | 1.5 V |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | Няма данни |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Съвместимо устройство | Електронни игри |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Преносими CD плейъри |
| Съвместимо устройство | Радиоприемници |
| Съвместимо устройство | Детектори за дим |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | Няма данни |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 0 |
| Тегло | 0.03кг |
Алкална батерия DURACELL BASIC LR6 /4 бр. в блистер/ 1.5V
Захранвайте ежедневните си устройства с надеждните алкални батерии Duracell BASIC LR6. Този комплект от 4 броя в блистер осигурява постоянно напрежение от 1.5V за дистанционни управления, часовници, играчки и други. Доверете се на качеството на Duracell за дълготрайна работа.
Ключови Предимства
- Надеждна мощност — Постоянно напрежение 1.5V за широк спектър от домакински устройства.
- Доверена марка — Качеството на Duracell гарантира надеждна производителност.
- Удобен комплект от 4 — Блистерната опаковка поддържа батериите организирани и готови за употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Алкална |
| Модел | LR6 (AA) |
| Напрежение | 1.5V |
| Количество | 4 бр. |
| Опаковка | Блистер |
Какво има в кутията
- 4 x Алкална батерия Duracell BASIC LR6
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





