- DURACELL

Цена
€2 49 / 4 87 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Алкална батерия 1.5V AAAA LR61- 2бр. в опаковка DURACELL
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Алкална батерия 1.5V AAAA LR61- 2бр. в опаковка DURACELL
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | за фотоапарат,дистанционни,MP3 |
| За вид устройство | за фотоапарат,дистанционни,MP3 |
| Батерия/Акумулатор формат | LR61;AAAA; LR8D425 ;25A ;E96 |
| Батерия/Акумулатор формат | LR61;AAAA; LR8D425 ;25A ;E96 |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Технология батерия | Алкална |
| Технология батерия | Алкална |
| Химически състав | Alkaline |
| Химически състав | Alkaline |
| Волтаж | 1.5 V |
| Волтаж | 1.5 V |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Размери (мм) | D-8.3mm :H-42.5mm |
| Размери (мм) | D-8.3mm :H-42.5mm |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | Не е посочен |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Съвместимо устройство | MP3 плейъри |
| Съвместимо устройство | Електронни игри |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Преносими касетофони |
| Съвместимо устройство | PDA устройства |
| Съвместимо устройство | Ръчни игри |
| Съвместимо устройство | Преносими CD плейъри |
| Съвместимо устройство | Преносими компютри |
| Съвместимо устройство | Игрови системи |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки |
| Съвместимо устройство | Ръчни GPS устройства |
| Съвместимо устройство | LED светлини |
| Съвместимо устройство | Звънци |
| Съвместимо устройство | Факли |
| Съвместимо устройство | Безжични джаджи |
| Съвместимо устройство | R/C играчки |
| Съвместимо устройство | Контролер за Xbox |
| Съвместимо устройство | Винтоверт |
| Съвместимо устройство | Калкулатори |
| Съвместимо устройство | PLC контролер |
| Съвместимо устройство | Ключодържатели |
| Съвместимо устройство | Поливна система |
| Съвместимо устройство | Градинска техника |
| Съвместимо устройство | Безжични слушалки |
| Съвместимо устройство | Фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Радиоприемници |
| Съвместимо устройство | Баркод скенер |
| Съвместимо устройство | Медицински устройства |
| Съвместимо устройство | Електронни цигари |
| Съвместимо устройство | Аларми |
| Съвместимо устройство | Индустриално оборудване |
| Съвместимо устройство | Детектори за дим |
| Съвместимо устройство | Мултиметри |
| Съвместимо устройство | Електронни устройства |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | Не е посочен |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | Не е посочен |
| Тегло | 0.01кг |
Алкална батерия Duracell 1.5V AAAA LR61 – 2 бр. в опаковка
Батериите Duracell осигуряват надеждна и дълготрайна енергия за вашите ежедневни устройства. Тази опаковка от 2 бр. AAAA (LR61) е идеална за стилуси, лазерни показалки и дигитални писалки, като гарантира постоянна производителност, когато имате нужда от нея.
Ключови Предимства
- Дълготрайна мощност — Усъвършенстваната алкална формула на Duracell осигурява удължен живот на батерията за вашите основни устройства.
- Надеждна работа — Доверена марка гарантира постоянна мощност за електроника, съвместима с AAAA.
- Удобна опаковка от 2 броя — Перфектна за смяна на батерии в няколко устройства или за резервен комплект.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Алкална |
| Напрежение | 1.5 V |
| Размер | AAAA (LR61) |
| Количество | 2 броя |
| Марка | Duracell |
Какво има в кутията
- 2 x алкални батерии Duracell AAAA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





