  • : PBE240GS25SSDR
  • : SSD
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
Предназначен заНастолни и преносими компютри
Капацитет, GB240 GB
Външен/ вътрешенInternal
Скорост на четене, MB/sUp to 450 MB/s
Скорост на запис, MB/sUp to 320 MB/s
Форм-фактор2.5"
ИнтерфейсSATA III 6Gb/s
ЦвятN/A
Размери (Ш, Д, В), mm100.0 x 69.9 x 7.0 mm
Тегло, g46 g
Приложениеза специализирана употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Капацитет, GB240
Форм-фактор2.5"
Външен/ вътрешенInternal
ИнтерфейсSATA3
ЦвятN/A
ПодкатегорияВътрешни SSD 2.5 inch
Тегло0.06кг
АтрибутСтойност
Капацитет (GB)240
Форм фактор2.5" SATA
ИнтерфейсSATA III
Скорост на четене (MB/s)520
Скорост на запис (MB/s)430
NAND типTLC (Triple-Level Cell)
DRAM кешНе
TBW (издръжливост) (TB)80
Включен радиаторНе
Хардуерно шифрованеНе
Гаранция (години)3
Тегло0.06кг
Твърд диск Patriot Burst Elite 240GB SATA3 2.5"
Ключови Предимства
  • Безшумен и издръжлив — Без движещи се части, устойчив на удари и с ниска консумация на енергия.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет240 GB
Форм фактор2.5"