- EVE

Цена
€13 50 / 26 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
The EF651615 is a 3.6V/400mAh Non-rechargeable Battery features a lithium thionyl chloride technology and PCB pins terminals. High and stable operating voltage. High minimum voltage during pulsing. Low self discharge rate (less than 1% after 1 year of storage at 25°C). Nominal capacity at 0.5mA, 25°C, 2V cut-off. The capacity restored by the cell varies according to current drain, temperature and cut-off voltage.
- Stainless steel container
- Hermetic glass-to-metal sealing
- Non-flammable electrolyte
- Non-restricted for transport
- 20mA Maximum pulse current capability
- -55 to 85°C Operating temperature range
- LTC-3PN
Applications
Metering, Security, Computers & Computer Peripherals, Sensing & Instrumentation, Automotive, Consumer Electronics
Warnings
Fire, explosion and severe burn hazard. Do not recharge, crush, disassemble, heat above 100 C, incinerate or expose contents to water.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
The EF651615 is a 3.6V/400mAh Non-rechargeable Battery features a lithium thionyl chloride technology and PCB pins terminals. High and stable operating voltage. High minimum voltage during pulsing. Low self discharge rate (less than 1% after 1 year of storage at 25°C). Nominal capacity at 0.5mA, 25°C, 2V cut-off. The capacity restored by the cell varies according to current drain, temperature and cut-off voltage.
- Stainless steel container
- Hermetic glass-to-metal sealing
- Non-flammable electrolyte
- Non-restricted for transport
- 20mA Maximum pulse current capability
- -55 to 85°C Operating temperature range
- LTC-3PN
Applications
Metering, Security, Computers & Computer Peripherals, Sensing & Instrumentation, Automotive, Consumer Electronics
Warnings
Fire, explosion and severe burn hazard. Do not recharge, crush, disassemble, heat above 100 C, incinerate or expose contents to water.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Бранд батерия | EVE |
| Бранд батерия | EVE |
| Технология батерия | Lithium Thionyl Chloride |
| Технология батерия | Lithium Thionyl Chloride |
| Химически състав | Li/SOCl2 |
| Химически състав | Li/SOCl2 |
| Волтаж | 3.6 V |
| Волтаж | 3.6 V |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 400 mAh |
| Напрежение (V) | 3.6 |
| Тип батерия | Литиево-тионил хлоридна |
| Съвместимо устройство | Индустриално оборудване |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.44 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.10кг |
Литиево-тионилхлоридна батерия LTC-3PN EP651615 Industrial 3,6V 400mAh EVE BATTERY
Тази висококапацитетна литиево-тионилхлоридна батерия осигурява надеждна дълготрайна мощност за индустриални приложения. С номинално напрежение 3,6V и капацитет 400mAh предлага изключителна енергийна плътност и широк работен температурен диапазон.
Ключови Предимства
- Дълъг срок на съхранение — До 10 години съхранение с минимално саморазреждане, идеален за резервни и отдалечени устройства.
- Широк температурен диапазон — Надеждна работа от -55°C до +85°C, подходяща за тежки условия.
- Висока енергийна плътност — Компактен размер осигурява максимална мощност за оборудване с ограничено пространство.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | LTC-3PN / EP651615 |
| Химия | Литиево-тионил хлоридна (Li-SOCl2) |
| Номинално напрежение | 3,6V |
| Капацитет | 400mAh |
| Работна температура | -55°C до +85°C |
| Тегло | Прибл. 10g |
Какво има в кутията
- 1 x Батерия LTC-3PN
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






