Геймърски Монитор ASRock PG32QF2B 32" QHD (2560X1440) Flat VA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : PG32QF2B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Геймърски Монитор ASRock PG32QF2B 32" QHD (2560X1440) Flat VA, 165HZ, 1MS , 92% DCI-P3 , 2xHDMI, 1xDP, WiFi Antena, Freesync Premium
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТехнологияAnti-Glare
Размери пиксел0.2724 мм
Яркост550 cd/m²
Време за реакция1 ms
Статичен контраст3000:1
Специални характеристикиAMD FreeSync
Специални характеристикиVESA DisplayHDR400
Специални характеристикиИнтегрирана WiFi антена(7dBi) - съвместима с WiFi 4/5/6/6Е/7
Специални характеристики92% DCI-P3 / sRGB 116%
Брой цветове16.7 милиона
Вградени говорители2 x 2W
Видео портовеHDMI
Видео портовеDisplayPort
Накланяне/Tilt+20° ~ -7°
Размери713.89 x 598.01 x 283.10mm
Регулиране(ляво/дясно)/Swivel+20° ~ -20°
ЦвятЧерен
Регулиране височинадо 100 mm
Монтиране на стена100 x 100 mm
Консумирана мощност45 W
USB ПортовеНе
Честота на опресняване165 Hz
Енергиен класClass F
ПриложениеGaming
Размер на дисплея31.5 inch
Тип на матрицатаVA
Резолюция2560 x 1440
Формат на картинатаWide
Тегло8.82кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)32
Резолюция2560x1440 (QHD)
Тип панелVA
Честота на опресняване (Hz)165
Време за реакция (ms)1ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync Premium
СвързаностАудио изход
СвързаностHDMI 2.0
СвързаностDisplayPort 1.2
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
USB хъбНе
Тегло8.82кг
Геймърски монитор ASRock PG32QF2B 32" QHD 165Hz
Потопете се в невероятна детайлност с 32-инчовия плосък VA монитор ASRock PG32QF2B, създаден за конкурентни игри. С 165Hz опресняване и 1ms реакция, всяка сцена е плавна и отзивчива, давайки ви предимство в динамични битки.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран32"
Резолюция2560x1440 (QHD)
Честота на опресняване165Hz