- TRUST

Цена
€34 86 / 68 18 лв
с ДДС
В Наличност
Trust GXT 542 Muta е страхотен безжичен гейминг контролер, който ви предоставя цели три варианта за свързване към вашето устройство – безжично чрез 2,4 GHz USB приемник, безжично чрез Bluetooth или жично чрез USB кабел.
Този контролер е специално проектиран, така че да улавя всяко микро-движение с чувствителните си на натиск тригери, които са проектирани, така че да ви осигурят прецизен и точен контрол във всяка ваша игра.Изработен от 75% рециклирани материали, този контролер ви помага да дадете своя принос за опазването на околната среда, докато играете любимите си игри.Може да използвате този контролер на компютър, на лаптоп, на Android устройство, на iOS устройство, на Nintendo Switch и на много други платформи.Trust GXT 542 Muta разполага с издръжлива батерия, но ако случайно тя се изтощи по време на игра няма да е необходимо да спрете по средата на играта си.Благодарение на включеният в комплекта 3 метров кабел можете да играете удобно и да зареждате контролера същевременно.Trust GXT 542 Muta не е обикновен контролер – той разполага със страхотен сензор за движение на Nintendo Switch, който може да бъде използван със съвместими игри.А благодарение на реалистичната адаптивна вибрационна обратна връзка на Muta може да се насладите на пълно потапяне в света на любимите ви игри, както никога досега!Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Компютър |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth, USB |
| Бутони | 15 buttons |
| Захранване | Power source: USB |
| Вибрации | Vibration feedback |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 165 x 115 x 60 mm |
| Тегло, g | 220 g |
| Други | 2 extra D-pads, USB receiver; System requirements: Windows 10 or 11, macOS 10.15, 11 or 12 |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Компютър |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth, USB |
| Вибрации | Да |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Gaming products |
| Приложение | за забавление и игри |
| Тегло | 0.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Геймпад |
| Съвместимост | PC |
| Връзка | Безжична (2.4GHz) |
| Вибрация | Да |
| Цвят | Черен |
| Hall Effect стикове | Не |
| Вградена батерия | Да |
| Време на работа на батерията (h) | 25 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Аудио жак | Да |
| Задни падъли (count) | 2 |
| Тегло | 0.40кг |
Безжичен геймпад TRUST GXT 542 Muta
Насладете се на истинска безжична свобода с TRUST GXT 542 Muta – високопроизводителен геймпад за PC геймъри. С 2.4GHz безжична връзка без закъснение, двойни вибрационни мотори и до 25 часа живот на батерията, този контролер осигурява конзолно качество на игра без кабели.
Ключови Предимства
- Безжична свобода — Надеждна 2.4GHz връзка с обхват до 10 метра за непрекъсната игра.
- Двойни вибрационни мотори — Потапяща хаптична обратна връзка за по-реалистично изживяване.
- Дълъг живот на батерията — До 25 часа игра с едно зареждане, включен USB-C кабел за зареждане.
- Ергономичен дизайн — Удобен захват с текстурирани дръжки за дълги игрови сесии.
- Програмируеми бутони — Два задни падъла могат да се персонализират за бързи действия в играта.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Геймпад |
| Съвместимост | PC |
| Връзка | Безжична (2.4GHz) |
| Вибрация | Да |
| Цвят | Черен |
| Hall Effect стикове | Не |
| Вградена батерия | Да |
| Време на работа на батерията (h) | 25 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Аудио жак | Да |
| Задни падъли (count) | 2 |
Какво има в кутията
- Безжичен контролер TRUST GXT 542 Muta
- 2.4GHz USB приемник
- USB-C кабел за зареждане
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









