- MikroTik

Цена
€33 89 / 66 28 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (n) |
| Честотни ленти | Еднолентов 2.4 GHz |
| Максимална скорост (Mbps) | 150 |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | 10/100 Mbps |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Външен / На стълб |
| Тип антена | Интегрирана |
| Брой антени (count) | 1 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Не |
| IP защита | IP54 |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Безжичен Access Point MikroTik SXTsq Lite2 за открито (2.4 GHz)
Осигурете надеждно Wi-Fi покритие на открито с MikroTik SXTsq Lite2. Този компактен и устойчив на атмосферни влияния достъпен пункт работи в честотната лента 2.4 GHz, което го прави идеален за разширяване на мрежи до отдалечени зони, складове или външни пространства. С вградена антена и PoE поддръжка инсталацията е лесна и икономична.
Ключови Предимства
- Устойчивост на открито — Корпусът с IP54 защита издържа на дъжд, прах и екстремни температури.
- Лесен монтаж — Power over Ethernet (PoE) елиминира нуждата от отделни контакти за захранване.
- Икономичен — Достъпно решение за свързване на мрежи или осигуряване на Wi-Fi в труднодостъпни места.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (n) |
| Честотна лента | Еднолентов 2.4 GHz |
| Максимална скорост | 150 Mbps |
| Ethernet портове | 1 |
| Скорост на Ethernet | 10/100 Mbps |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Външен / На стълб |
| Тип антена | Интегрирана |
| Брой антени | 1 |
| IP защита | IP54 |
| RAM | 64 MB |
Какво има в кутията
- MikroTik SXTsq Lite2 (RBSXTsq2nD)
- PoE инжектор
- Комплект за монтаж
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







