- SAMSUNG

| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -2.0° (±2.0°) ~ 22.0° (±2.0°) |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.5 x 22.1 x 45.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10; Eye Saver, Flicker Free, Picture-By-Picture; Headphone Jack |
| Приложение | за забавление и игри |
Безплатна Доставка


Samsung 34S50GC e 34-инчов монитор, който ви осигурява картина с невероятно точни и ярки цветове.
Той има ултра висока 3440x1440 резолюция, която ви позволява да видите всеки детайл на екрана в дълбочина и да се насладите на несравнимо визуално изживяване.Този монитор има изключително тънки рамки, които ви осигуряват максимална концентрация и по-голямо зрително поле.Вижте повече без да се разсейвате и работете по-бързо като се възползвате от по-голямото екранно пространство пред вас.Независимо дали го използвате по работа или за забавление, всеки цвят на дисплея ще бъде реален като света около вас.Той има класически изчистен дизайн, който го прави идеалното допълнение към всяко офис пространство и бюро.Освен това той е оптимизиран, така че да бъде перфектният помощник на всеки бизнес професионалист.Samsung 34S50GC разполага с широк ъгъл на видимост от 178?, който ви позволява да работите удобно и продуктивно като ви предава точни и прецизни цветове и тонове без избледняване на цветовете.Освен това мониторът елиминира вредното за очите ви трептене и намалява излъчваната синя светлина, така че очите ви да бъдат предпазени и да работите много по-комфортно в продължение на часове.Този монитор е отличен избор и за феновете на гейминга.Този монитор разполага с технологията AMD FreeSync, която елиминира накъсването на изображенията и ви гарантира изключително плавен и бърз геймплей.Чрез динамично адаптираната честотата на опресняване, дори най-сложните гейминг сцени са практически перфектни и изглеждат реални и ясни като света около вас.Силата, от която се нуждае един професионалист
Правете повече с един екран
21:9 Ultra WQHD
Вижте повече от преди. Независимо дали работите или почивате, със съотношението 21:9 можете да видите всяко малко нещо на екрана. Ultra WQHD е лесен начин да извлечете максимума от вашия екран и да се насладите на всичко, което правите на един екран.
*Снимката е илюстративна.
Насладете се на невероятната дълбочина на един милиард цвята
HDR10
Насладете се на прецизността. HDR10, който показва над един милиард цвята в сравнение с 16,7 милиона в конвенционалната SDR технология, прави тъмните цветове по-тъмни и ярките по-ярки. По този начин можете да се насладите на всяко съдържание и да изпитате величие точно както е предвидил създателят на съдържанието.
*Снимката е илюстративна.
Дръжте очите си отворени денем и нощем
TUV сертифицирана технология за грижа за очите
Очите ви трябва да са удобни. Сензорът за светлина разпознава светлината около вас и регулира съответно яркостта. Режимът за запазване на очите ви предпазва от прекомерна синя светлина, а функцията без трептене ги предпазва от умора.
*Снимката е илюстративна.
Дори когато играете, съдържанието е гладко
100 Hz честота на опресняване
Съдържанието е гладко и не е нужно да се притеснявате за забавяне на екрана или замъгляване. По-бързата честота на опресняване актуализира изображението всяка секунда. Честотата на опресняване от 100 Hz елиминира забавянето и замъгляването, когато играете игри, гледате видеоклипове и когато редактирате снимки или видеоклипове - потребителското изживяване е удобно.
Бъдете в крак с действието
AMD FreeSync
Използвайте и се наслаждавайте на гладкостта. AMD Radeon FreeSync™ гарантира, че честотата на опресняване на монитора и графичната карта са синхронизирани, така че изображението да остане заедно. Гледайте филми или играйте игри, без да се притеснявате за качеството на изображението. Дори бързите снимки са гладки и ясни.
*Снимката е илюстративна.
По-широк изглед, по-ясен фокус
Дизайн без граници
Минималните граници спомагат за максимизиране на фокуса. Екранът е без рамки, така че можете да видите цялата картина. Ако използвате два екрана, преходът между тях е безпрецедентно плавен.
*Снимката е илюстративна.
Дисплей
- Размер на екрана (стъкло)34
- Плосък/ИзвитПлосък
- Active Display Size (HxV) (mm)797,22 (H) * 333,72 (V)
- Извивка на екранаN/A
- Съотношение21:9
- ПанелVA
- Яркост (средна)300 cd/㎡
- Яркост (минимум)250 cd/㎡
- Коефициент на контраст, постоянен3000:1
- Коефициент на контраст (динамичен)N/A
- HDRHDR10
- HDR10+N/A
- Mini LED Local DimmingN/A
- Резолюция3440 x 1440
- Скорост на реакция (ms)5 (GTG)
- Ъгъл на гледане178°/178°
- Поддържани цветовеМакс. 16,7M
- Цветова гама (NTSC)0,72
- Цветова гама (DCI)N/A
- sRGB покритиеN/A
- Adobe RGB покритиеN/A
- Честота на кадритеМакс. 100Hz
Общи характеристики
- Eco Saving PlusДа
- 0.00 W Off modeN/A
- Eye Saver Mode (Щадящ очите режим)Да
- Flicker Free (Без отблясъци)Да
- Картина в картинатаДа
- Picture-By-PictureДа
- Quantum Dot ColorN/A
- Режим на играДа
- Размер на изображениетоДа
- Daisy ChainN/A
- Windows сертификатWindows 10
- FreeSyncДа
- G-SyncN/A
- Адаптивна синхронизацияN/A
- Off Timer PlusДа
- Black EqualizerN/A
- Low Input Lag ModeN/A
- Виртуална AIM точкаN/A
- Core SyncN/A
- Game Bar 2.0N/A
- Gaming HubN/A
- Оптимизатор на честотата на опресняванеN/A
- Super Arena Gaming UXN/A
- HDMI-CECN/A
- Автоматично превключване на източникаN/A
- Адаптивно изображениеДа
- Ultrawide Game ViewN/A
Интелигентни услуги
- Smart TypeN/A
- Операционна системаN/A
- BixbyN/A
- Гласови командиN/A
- TV PlusN/A
- Universal GuideN/A
- Вграден гласов асистент AlexaN/A
- Google AssistantN/A
- Video CommunicationN/A
- Web ServiceN/A
- SmartThingsN/A
- Tap ViewN/A
- Работно пространствоN/A
Интерфейс
- Безжичен екранНе
- D-SubНе
- DVIНе
- Dual Link DVIНе
- Display Port1 ЕА
- Display Port версия1.2
- Display Port OutНе
- Display Port Out версияНе
- Гнездо за мини-дисплейНе
- HDMI2 ЕА
- HDMI версия2.0x2
- HDCP версия (HDMI)2.2
- Микро HDMIN/A
- Micro HDMI версияN/A
- HDCP версия (Micro HDMI)N/A
- Аудио входНе
- СлушалкиДа
- USB гнездаНе
- USB хъбНе
- USB-CНе
- USB-C зарежданеN/A
- Thunderbolt 3N/A
- Thunderbolt 3 зареждане (слот 1)N/A
- Thunderbolt 3 зареждане (слот 2)N/A
- Версия на ThunderboltN/A
- Интернет (LAN)N/A
- Wi-FiN/A
- BluetoothN/A
- Вградена камераN/A
- Windows Hello сертификатN/A
Аудио
- ВисокоговорителНе
- Адаптивен звукN/A
Условия на работа
- Температура10~40 ℃
- Влажност10~80, без кондензация
Калибриране
- Фабрична настройкаN/A
- Вградена машина за калибриранеN/A
- Битова дълбочина по LUT(Справочна таблица)N/A
- Баланс на сивите нюансиN/A
- Корекция на подравняванеN/A
- Цветен режимN/A
- CMSN/A
- Преглед на фабричното калибриранеN/A
Дизайн
- Цвят на предния панелЧЕРЕН
- Цвят на гърбаЧЕРЕН
- Основен цвятЧерен
- Базов типПРОСТО
- Основа с регулируема височинаN/A
- Може да се върти-2.0° (±2.0°) ~ +22.0° (±2.0°)
- Може да се накланяN/A
- ВъртенеN/A
- Стенен монтаж100 х 100
Еко
- Енергийна ефективностG
- Рециклирана пластмаса0,03 %
Захранване
- ЗахранванеAC 100~240V
- Консумация на енергия (макс.)N/A
- Консумация на енергия (нормална)32 W
- Консумация на енергия (DPMS)0,50 W
- Консумация на енергия (изкл.)0,30 W
- Годишна консумация на енергия47 kWh/година
- ТипВъншен адаптер
Размери
- Размер със стойка815,3 x 457,7 x 221,3 мм
- Размер без стойка815,3 x 359,8 x 36,4 мм
- Размер на опаковката (ширина, дълбочина, височина)944 x 150 x 434 мм
Тегло
- Височина със стойка4,9 кг
- Височина без стойка4,2 кг
- Тегло на опаковката6,8 кг
Аксесоари
- Дължина на захранващия кабел1,5 м
- D-SubN/A
- DVIN/A
- HDMIДа
- HDMI - DVIN/A
- HDMI-микро HDMIN/A
- DP кабелN/A
- Кабел за мини дисплей портN/A
- USB-C кабелN/A
- Thunderbolt 3N/A
- Thunderbolt 4 кабелN/A
- CDДа
- USB 2.0N/A
- USB 3.0N/A
- ДистанционноN/A
- КамераN/A
Сертификати и съответствие
- UL без отблясъциN/A
- Pantone валидиранНе
- TCO сертифициранN/A
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 34 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 100 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | 3000 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Не |
| Display port | Да |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Не |
| USB хъб | Не |
| VGA | Не |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Не |
| Вертикално завъртане | Не |
| Регулиране на височина | Не |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 34" |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за забавление и игри |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 32 |
| Тегло | 6.80кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 34 |
| Резолюция | 3440x1440 (UWQHD) |
| Тип панел | VA |
| Честота на опресняване (Hz) | 100 |
| Време за реакция (ms) | 5 ms |
| Съотношение на страните | 21:9 |
| Извит | Да |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI 2.0 |
| Свързаност | DisplayPort 1.2 |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Не |
| Тегло | 6.80кг |
Samsung 34S50GC 34" Извит ултраширок монитор
Потопете се в по-широк изглед с 34-инчовия извит VA монитор Samsung 34S50GC. Със съотношение 21:9, WQHD резолюция (3440x1440) и плавна честота на опресняване от 100 Hz, този дисплей подобрява продуктивността и игрите с живи цветове и плавно движение. AMD FreeSync намалява разкъсването на изображението за безпроблемно изживяване.
Ключови Предимства
- Ултрашироко потапяне — 34-инчовият извит VA панел с контрастно съотношение 3000:1 осигурява дълбоко черно и живи цветове, обгръщайки зрителното ви поле.
- Плавно движение — Честота от 100 Hz и време за реакция от 5 ms GTG гарантират плавни визуални ефекти, идеални за игри и динамично съдържание.
- Комфорт за очите — Режимът Eye Saver и технологията Flicker Free намаляват напрежението в очите при продължителна работа.
- Гъвкава свързаност — Снабден с DisplayPort 1.2 и два HDMI 2.0 порта, плюс жак за слушалки за гъвкава настройка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран | 34 инча |
| Резолюция | 3440x1440 (UWQHD) |
| Тип панел | VA |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 5 ms GTG |
| Съотношение на страните | 21:9 |
| Извит | Да |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Контрастно съотношение | 3000:1 |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, жак за слушалки |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Не |
Какво има в кутията
- Монитор Samsung 34S50GC
- Стойка
- Захранващ кабел
- HDMI кабел
- Кратко ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











